Motorizmus

Max Verstappen.
pi 17:38
Verstappen si vybojoval pole position na šprint, prenasledovaný bude dvoma McLarenmi Tímový kolega z Red Bull Racing Sergio Peréz skončil až na 7. mieste.
pi 17:38
št 19:16
Dokedy bude jazdiť v Red Bulle? Verstappen sa vyjadril k špekuláciám o jeho prestupeObhajca titulu vyhral uplynulý víkend Veľkú cenu Španielska.
št 19:16
Lance Stroll.
št 14:04
Aston Martin bude bez zmien aj najbližšie dva roky. Stroll podpísal novú zmluvuStroll sa priebežne nachádza na 11. mieste v Pohári jazdcov.
št 14:04
Pierre Gasly.
št 12:52
Gasly sa cíti v Alpine ako doma, s tímom podpísal viacročné predĺženie zmluvyGasly pôsobí v tíme Alpine už osemnásť mesiacov.
št 12:52
Sebastien Ogier mal nehodou na Rely Poľska
26.06.2024
Sébastien Ogier mal na Rely Poľska nehodu, hospitalizovali ho v nemocniciHavaroval spolu s navigátorom Vincentom Landaisom počas obhliadky trate.
26.06.2024
Max Verstappen a Lando Norris
26.06.2024
Schyľuje sa v Rakúsku k veľkej bitke? Red Bull si uvedomuje, že Verstappen má súperaKalendár F1 pokračuje Veľkou cenou Rakúska.
26.06.2024
Britský pilot formuly 1 Lewis Hamilton počas Veľkej ceny Španielska 2024.
23.06.2024
Hamilton dosiahol prvé pódium v sezóne, Verstappen zvíťazil s tesným náskokomTakmer sa zopakovalo poradie z Veľkej ceny Kanady.
23.06.2024
ONLINE prenos z Veľkej ceny Španielska 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).online
23.06.2024
Formula 1: Verstappen zavŕšil na okruhu v Barcelone víťazný hetrikSledovali ste ONLINE prenos z Veľkej ceny Španielska 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).
23.06.2024
Na snímke je britský pretekár tímu McLaren Lando Norris.
22.06.2024
V hoteli s členmi tímu McLaren horelo, jeden skončil v nemocniciMcLaren sa poďakoval pohotovostným zložkám.
22.06.2024
Max Verstappen (vľavo) a Lando Norris po kvalifikácii na Veľkú cenu Španielska F1 2024.
22.06.2024
Norris vyfúkol Verstappenovi pole position, predviedol perfektné koloO prvom mieste na štarte rozhodli dve stotiny.