13.08.2020, Ž - admin VsFZ

Zmeny v obsadení R a DZ na 15-19.8.2020

13.08.2020, Ž - admin VsFZ

Zmeny v obsadení na 15.-19.8.2020

Zmeny v obsadení na 15.-19.8.2020

POZOR : červeným vyznačené vynútené zmeny /z 14.08.2020/ 

Dospelí

Svidník – Plavnica   Knap, Leško, Greško, Chmura

Krompachy – Snina   Sučka za Benedika, Marko za Leška

Spišské Podhradie – Spišská Nová Ves  Micheľ, Perát, Horochonič

Kalša - Slávia TU Košice   Maličký, Holp, Adamčo, DZ Ádám

Spišská Belá – Gerlachov  Gorel za Pohanku

Stará Ľubovňa – Záhradné   DZ Bednár za Voroňáka

Raslavice – Svit   Ištoňa, Ľaš, Nosaľ

Demjata – Ľubotice   Gabštúr, Tóth P., Žofčák

Veľký Šariš – Soľ   Vrábeľ, Pacák T., Hudák Ma.

Geča – Veľké Kapušany   Fusek A. za Havrilu M., DZ Voroňák za Bednára

Ťahanovce – Sokoľany  Šuba za Gorela

Spišské Vlachy – Pavlovce nad Uhom   Gorel za Pohanku, DZ Onofrej za Borufku

Poproč – Malá Ida    Fotta, Mati, Safko

Rožňava – Perín   Pavlovský st., Pavlovský ml., Kunzo

Kokšov-Bakša – Kysak Macko za Juhása

Čečejovce – Dvorníky  Juhás za Šubu

Budkovce – Čierna nad Tisou  Gajdoš za Vasilenka

Streda nad Bodrogom – Vinné  AR2 - nedelegovaný

Čičarovce – Petrovce nad Laborcom   Dušek za Ševčíka

Kamenica nad Cirochou – Jasenov   Vasilenko za Holpa

Šarišské Dravce – Chminianska Nová Ves  Havrila M. za Fuseka A.

Kendice – Ražňany   Fusek A za Havrilu M.

Kurima – Kamenica Bajo, Kováč, AR2 - nedelegovaný

Pušovce – Marhaň   Šmajda, Homoľa, Džupin

Široké – Čirč Marek   Hopko za Horochoniča

Spišská Stará Ves – Veľká Lomnica  Poracký za Hopka

Kluknava – Vysoké Tatry   Kunzo za Safka

Vikartovce – Harichovce   Vass S. za Kunza

Dorast

Poprad – Trnava,   19.8.2020 o14:45 a 17:00 hod., M. Maličký, Maliňák ,Jakubčo

Turňa nad Bodvou– Gemerská Poloma  Lang za Djordjeviča

Poproč – Geča Šuba za Gorela

Vikartovce – Rudňany  ObFZ PP za Maliňáka

Žiaci

Kechnec – Trhovište  Kováč za Djordjeviča

Slovnaft Cup

Košická Nová Ves - Slávia TU Košice  DZ Onofrej za Novysedláka

Sabinov – Prešov  Jurášek za Béreša D.

Prečítané: 1920x