Skvelý úvod rozhodol

Šéfredaktor|23. máj 2019 o 10:05

MFK Snina - MŠK Tesla Stropkov 2:1 (2:1), v stretnutí I. ligy starších žiakov U15

Góly: S.-M. Sidor, I. Minčič – D. Suvák. ŽK:  S.-M. Sidor – T. Klučár. Rozhodca Pavol Greško, Peter Gajdoš. 26 divákov.

MFK  SNINA:  M. Lajtar – M. Voloch, P. Fedorco, S.-M. Sidor, T. Kroka, K. Hišem, D. Andraščík, I. Minčič, J. Suchá, L. Tracík, L. Mitro (striedali M. Kirňák, M. Feltovič, P. Beňo). Tréner J. Maliňák,  F. Hanc.

MŠK  TESLA  STROPKOV:  B. Danko – O. Malačina, T. Znoj, P. Rapáč, D. Suvák, D.-V.  Nguzen hien, F. Bodnár, T. Konáe, O. Reiter, Ľ. Kmiť (striedali L.-M. Ivančo, N. Vansač, Š. Povičan). Tréner M. Veselý, J. Bíroš.

Starší žiaci U15 Snina, účastník I. ligy skupiny Východ, privítali v 10. kole na svojom ihrisku druhý celok tabuľky MŠK Tesla Stropkov. Už v 1. min. zápasu domáci Sidor otvoril skóre. Hostia zostali zaskočení z nečakaného úvodu, čo už o dve minúty využil I. Minčič na strelenie druhého gólu. Hostia sa však zo šokujúceho úvodu prebrali a v 16. min. Suvák znížil. V 27. min. mali domáci výhodu jedenástky, no Sidor ju nepremenil.  V druhom polčase hostia spresnili hru, šancí bolo dosť na oboch stranách no na výsledku sa už nič nezmenilo, hoci Kroka, Andraščík či Minčič mohli poistiť vedenie. Počas anglického týždňa odohrali Sninčania za sedem dní tri zápasy, v ktorých získali  šesť bodov.