Ďalšia domáca prehra

Šéfredaktor|8. máj 2019 o 10:05

Stretnutie starších žiačok U15 MFK Snina - TJ Slavoj Trebišov 0:2 (0:1)

V jarnej časti starších žiačok sa MFK Snina nedarí. Po jedenástom kole od tímu odišiel  tréner Ladislav Hreha a hneď v ďalšom kole dostali vo Vranove nad Topľou výprask a prehrali 0:21. Nedarilo sa im ani v ďalších kolách. Preto s Trebišovom chceli vyhrať.  Aj začiatok nasvedčoval tomu, no postupne sa začali presadzovať hráčky Trebišova a v 17. minúte Karin Šamková dala vedúci gól Trebišova. Do konca polčasu sa už nič nezmenilo.

V druhom dejstve sa hračkám  Sniny  nedarilo. Hrali nepresne, kazili prihrávky a nedarilo sa im ani strelecky. Kapitánka domácich Simona Chomová sa snažila družstvo dirigovať, no bez úspechu.  Mladé hráčky Trebišova hrali takticky a snažili si poistiť vedenie, čo sa im aj podarilo v 55. minúte, keď skórovala  autorka prvého gólu Karín Šamková. Domáce hráčky snažili skóre zvrátiť, no bez úspechu. Do konca už nič nevymysleli a prehrali  0:2. Je to druhá prehra doma v jarnej časti. Strelecky sa im nedarí, o čom svedčí aj skóre, kde v piatich zápasoch jarnej časti dali iba päť gólov a inkasovali 31.

Góly:  Karin  Šamková 2. Rozhodca M. Hríb. 23 divákov.

MFK  SNINA:  Katarína Gnipová – Natália Vasková, Miša Melničaková,  Sahar Jušková, Dominika Ľoncová, Barbora Pavlíková, Adriána Hrežíková, Zuzana Aľušiková, Patrícia Hrivňaková, Nikola Makarová,  Simona Chomová,  Diana  Dravčáková,  Nina Harajdičová, Bibána Hrežíková, Nina Lojanová.

TJ  SLAVOJ  TREBIŠOV:  Klara Funfrovičová, Karin Šamková, Miriám Chylová,  Alžbeta Chalková, Tamara Kužmová, Barbora Berecká, Nicol  Harvilžanová,  Patrícia Jendželovská, Sofia  Mazarová, Vanesa Gerdová,  Tiffany Tomašiková.