Správy

Reprezentácia do 19 rokov nestačila na úvod turnaja Futsal Love na domáce Srbsko

4. nov 2021 o 09:39

Slovenská futsalová reprezentácia do 19 rokov prehrala na úvod medzinárodného turnaja Futsal Love v srbskej Vrnjačka Banji s domácim Srbskom 1:4 (0:1).

Zverenci Richarda Bača a Antona Brunovského nenašli recept na rozbehnutých Srbov, ktorí si po úvodnej výhre proti Fínsku 6:4 zahrajú v sobotu večer finále.

Skóre zápasu otvoril v 13.minúte Mateja Ćirka, šance si vypracovali obe mužstvá, ale v prvom polčase už diváci nevideli žiaden. Po vylúčení srbského hráča dostali mladí Slováci šancu hrať presilovku, ktorú však nevyužili a naopak Andrija Marjanović, ktorý naskočil na ihrisko prekonal po samostatnom nájazde Kevina Kollára. Toto bol aj rozhodujúci moment stretnutia, v 31.minúte upravil Pavle Savković už na 3:0.

V 33.minúte zvýšil Marjanović, ktorý bol po zápase vyhlásený za najlepšieho hráča zápasu už na 4:0. Gólová lahôdka z nohy Adama Vrábela už iba kozmeticky upravila konečné skóre na 1:4 z pohľadu Slovenska.