II. LIGA – V siedmich zápasoch 22. kola padlo 19 gólov, pozrite si zostrihy

(Zdroj: Instagram KFC Komárno, Autor: KFC Komárno)
Branislav Sarňák|28. mar 2022 o 10:01
Komárno v šlágri zdolalo Banskú Bystricu 2:1.
Komárno v šlágri zdolalo Banskú Bystricu 2:1. (Zdroj: Instagram KFC Komárno, Autor: KFC Komárno)

BRATISLAVA (SFZ) – Počas víkendu bolo na programe 22. kolo II. ligy. V doterajších siedmich zápasoch padlo 19 gólov, kolo uzavrie duel FC ŠTK 1914 Šamorín – FK Železiarne Podbrezová, ktorý sa bude hrať 5. apríla.

V šlágri kola zvíťazili hráči KFC Komárno nad MFK Dukla Banská Bystrica 2:1. Prvý gól stretnutia strelil hosťujúci Mazan, ale v druhom polčase domáci otočili po góloch Šurnovského a Bayemiho výsledok vo svoj prospech a tešili sa z troch bodov.

Gólové hody videli fanúšikovia FC Košice. Hráči z druhého najväčšieho mesta Slovenska zdolali Námestovo 6:2. Prvý gól síce strelili hostia, domáci sa otriasli a v divoký prvý polčas vyhrali 4:2. Po prestávke diváci už toľko gólov nevideli, Košičania dvomi presnými zásahmi uzavreli skóre zápasu.

Vo východoslovenskom derby Trebišov – Humenné sa zrodila remíza 1:1. Rovnakým výsledkom sa skončilo meranie síl FC Rohožník – FC Petržalka. V dueli Dubnice s rezervou Slovana fanúšikovia gól nevideli. Mladí Žilinčania si doma poradili s Bardejovom 1:0 a Skaličania vyhrali v Púchove 2:1.

Kolo uzavrie duel FC ŠTK 1914 Šamorín – FK Železiarne Podbrezová, ktorý sa bude hrať 5. apríla.

Program 23. kola

JOJ Šport odvysiela zápasy: ŠK Slovan Bratislava B – MŠK Žilina B, MFK Skalica – KFC Komárno

Futbalnet.TV odvysiela zápasy: FK Železiarne Podbrezová – MŠK Púchov, MFK Dukla Banská Bystrica – FC Petržalka