OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom "B" víťazom pohára ObFZ Prievidza

Ján Baláž|27. jún 2023 o 14:49

Futbalový štadión FK Iskra Nováky bol dejiskom finále pohára ObFZ Prievidza dňa 25.06.2023.

Organizátori finále FK Iskra Nováky a ObFZ Prievidza.

Do finále sa prebojovali mužstvá MTJ Nitrianske Pravno a OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom "B"

MTJ Nitrianske Pravno

Peter Balčirák, Patrik Adamček, Ján Luščák, Pavol Valko, Jozef Čampiš, Michal Dekan, Marián Valentín, Štefan Haluš, Lukáš Kaman, Juraj Hianik, Ján Štálník

Náhradníci:

Michal Jamrich, Anton Čičmanec, Tomáš Pavlíček, Marek Chúpek, Dominik Málik, Dominik Mifek, Mário Zimmer

Realizačný tím

Marek Michalička Tréner

Dušan Habšuda Technický vedúci

Nina Pediačová Lekár

Tomáš Pavlíček Asistent trénera

OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom "B"

Jakub Gabaš, Michal Mendel, Matúš Šimko, René Kotrík, Jakub Beláň, Marco Castelluccio, Peter Kotula, Oleksii Milutin, Fabián Buch, Matúš Pekár, Denis Jarošinec.

Náhradníci:

Martin Sokolík, Štefan Bobok, Peter Roháč, Juraj Orság, Jakub Hudec.

Peter Roháč Tréner

Jozef Dudáš Technický vedúci

Milan Dudáš Lekár

Tomáš Daňo Člen realizačného tímu

Stretnutie rozhodovali

Matúš Gajarský, Jaroslav Ficel, Róbert Stránsky.

Rozhodcovia stretnutia - Matúš Gajarský, Jaroslav Ficel, Róbert Stránsky.

Hráči sa museli popasovať s teplým počasím, ktoré im uberalo silu., Začiatok stretnutia bol bojovný a niekedy aj nervózny zo strany hráčov obidvoch mužstiev.

OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom sa ujala vedenia gól vsietil v 24' Marco Castelluccio.

MTJ Nitrianske Pravno vyrovnalo na konci prvého polčasu gólom Patrika Adamčeka.

V druhom polčase sa skóre nemenilo a malo nasledovať predĺženie. Po dohode mužstiev a ŠTK sa kopali kopy zo značky pokutového kopu.

Pevnejšie nervy mali hráči OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom, ktorý zvíťazili na pokutové kopy 3:4.

OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom "B" sa stal víťazom druhého ročníka pohára ObFZ Prievidza.

OFK Baník Lehota pod Vtáčnikom víťaz pohára ObFZ Prievidza 2022/2023.