Richard Pánik

Libor Hudáček v drese HC Oceláři Třinec.
20.04.20248
Třinec uspel v dôležitom zápase. Hrdinom bol Hudáček, presadil sa aj Daňo, Pánik nehralRichard Pánik absentoval v zostave Pardubíc.
20.04.20248
Slovenský hokejista Richard Pánik v  drese Pardubíc.
Miroslav Kováčik18.04.20243
Bolo ťažké nájsť slušný výraz. Toto sa robiť nebude, vravel tréner po skrate PánikaZáverečných desať minút presedel Pánik na striedačke.
Hokejisti HC Dynamo Pardubice.
17.04.2024
Množstvo vylúčení a góly Slovákov. Druhý zápas finálovej série ukoristili PardubiceDomáci tím naštartoval k víťazstvu gól Richarda Pánika.
17.04.2024
RIchard Pánik v drese Pardubíc
Miroslav Kováčik17.04.20248
Bolo to hlúpe, až zákerné. Pánik trafil do hlavy krajana, ktorý ležal na ľadeRichard Pánik nezvládol emócie v zápase Pardubice - Třinec.
05.04.2024
Čerešňák strelil gól, Pánik víťazný. Pardubice zmietli Litvínov a sú vo fináleFavorit českej extraligy vyhral semifinálovú sériu suverénne 4:0.
05.04.2024
23.03.2024
Čerešňák s Pánikom oslavujú postup do semifinále. S Hradcom si poľahky poradiliPardubice vyhrali 4:1 na zápasy.
23.03.2024
Martin Pospíšil bodyčekuje súpera.
Šimon Čop21.03.2024
Chuťovky z NHLky: Pospíšil je rekordér. Bude najtvrdším Slovákom v dejinách NHL?V počte "hitov" sa nenechá zahanbiť ani Juraj Slafkovský.
16.03.2024
Pánik prispel k otočke Pardubíc. Víťazný gól dosiahli 6 sekúnd pred koncomDruhé víťazstvo si pripísala aj Sparta Praha, ktorá triumfovala v predĺžení.
16.03.2024
Alex Tamáši sa teší z gólu v drese Hradca Králové.
15.03.2024
Tamášiho gól Hradcu k výhre nepomohol, slovenský brankár získal asistenciuRichard Pánik zaznamenal asistenciu.
15.03.2024
03.03.2024
Pardubice s historickým bodovým ziskom, Marcinko a Cingel posunuli Brno do štvrťfináleV záverečnom kole českej extraligy bodovalo jedenásť Slovákov