Paal Golberg

Johannes Hösflot Kläbo v cieli pretekov.
02.03.2024
Fínsky pretekár využil domáce prostredie, nestačil len na nórskeho favoritaLíder celkového poradia Harald Östberg Amundsen obsadil až 6. priečku.
02.03.2024
Stupienok víťazov v tímšprinte žien klasickým spôsobom v rámci Svetového pohára v behu na lyžiach 2023/2024 v Lahti.
01.03.2024
V tímšprinte v Lahti suverénne víťazstvo Švédok, z víťazstva sa radovali aj NóriŠvédky Sundlingová a Svahnová predstihli druhé Fínky o takmer 25 sekúnd.
01.03.2024
Johannes Hösflot Kläbo vyhral preteky na 10 km klasicky v Trondheime 2023.
17.12.2023
Kläbo vyhral v dejisku MS aj tretie preteky a dostal sa na čelo Svetového poháraNóri kompletne ovládli pódium.
17.12.2023
Simen Hegstad Krueger.
11.03.2023
Totálna dominancia Nórska, v hromadnom štarte obsadili prvých 10 pozíciiDomáci pretekári nedali nikomu šancu.
11.03.2023
Nórsky reprezentant v behu na lyžiach Paal Golberg pózuje so zlatou medailou z MS.
05.03.2023
Kläbo mal všetky tromfy v rukách, titul mu však vyfúkol jeho krajanPaal Golberg dosiahol životný úspech.
05.03.2023
Johannes Hösflot Kläbo.
03.03.2023
Nórska radosť v Planici, bežci na lyžiach berú zo štafety zlaté medailyNóri na MS obhájili zlato v štafete na 4x10 km.
03.03.2023
24.02.2023
Kläbo ďalšie zlato nepridal, v skiatlone triumfoval jeho krajanSlovenský reprezentant Andrej Renda preteky nedokončil.
24.02.2023
Johannes Hoesflot Kläbo.
23.02.2023
V šprinte triumfovali favoriti, obhájili tak zlato spred dvoch rokovNa MS v severskom lyžovaní sa udeľovali prvé medaily.
23.02.2023
Paal Golberg.
04.02.2023
Golberg triumfoval na 10 km, u žien zvíťazila AnderssonováLíder Svetového pohára Kläbo skončil tretí.
04.02.2023
29.01.20232
Kläbo navýšil náskok na čele, u žien triumfovala AnderssonováDnes boli na programe preteky s hromadným štartom.