Matej Mohorič

Matej Mohorič vyhral 5. etapu na Benelux Tour 2023.
27.08.2023
Preteky Okolo Beneluxu vyhral Wellens, v poslednej etape sa tešil MohoričPodujatie vyhral už tretíkrát v kariére.
27.08.2023
Tím Bahrain Victorious s víťazom okolo Poľska Matejom Mohoričom.
04.08.2023
Na Almeidu získal sekundu na rýchlostnej prémii. Okolo Poľska ovládol slovinský cyklistaV etape triumfoval Tim Merlier.
04.08.2023
Slovinský cyklista Matej Mohorič.
03.08.2023
Dramatické preteky Okolo Poľska, pred poslednou etapou majú prví dvaja zhodný časVíťazom časovky sa stal Talian Mattia Cattaneo.
03.08.2023
Marijn van den Berg.
02.08.2023
Piatu etapu ovládol Holanďan Berg, náskok na čele zvýšil MohoričNáskok zvýšil už na 12 sekúnd.
02.08.2023
Olav Kooij sa teší z triumfu.
01.08.2023
01.08.2023
Rafal Majka sa teší z výhry v 3. etape na Okolo Poľska 2023.
31.07.20231
Fantastický záver. Majka ovládol špurt, z výhry sa teší na domácom podujatíMajka sa priebežne dostal na druhé miesto.
31.07.20231
Matej Mohorič.
30.07.2023
Mohorič triumfoval v 2. etape Okolo Poľska, vedie aj celkové poradieV závere druhej etapy zvíťazil pred Portugalčanom Joaom Almeidom.
30.07.2023
Aj pre Tadeja Pogačara to bola veľmi náročná Tour de France.
Miloslav Šebela23.07.20231
Pogačar túto Tour takmer vzdal. Jeho krajan hovoril o tom, ako mnohí trpeliPelotón ide veľmi rýchlo a vás to bolí, hovorí Daniel Oss.
Kasper Asgreen (vľavo) a Matej Mohorič.
Miroslav Kováčik21.07.20238
Mohorič mal pocit, akoby súpera zradil. Sagan to skúsil, hoci Valach s ním nerátalSlovinec vyhral piatu najrýchlejšiu etapu v histórii Tour.
Fanúšikovia počas 9. etapy na Tour de France 2023.