Marek Rojko

Marek Rojko s volejbalistkami OŠK Lietavská Lúčka.
20.11.2023
Začínali na lúke, teraz vedú všetky svoje súťaže. V menšej obci veria, že vychovajú reprezentantkuTalentované hráčky osobne podporil aj prezident Slovenskej volejbalovej federácie Marek Rojko.
20.11.2023
Slovenské volejbalistky sa radujú z víťazstva nad Bieloruskom na ME vo volejbale 2019.rozhovor
Juraj Berzedi28.08.20195
Tréner Sloveniek si vydupal bojovnosť trestami. Nie sú za hranou, tvrdí RojkoDôležitý je zisk každého setu i bodu.
Slovenskí reprezentanti Emanuel Kohút a Michal Lux blokujú útok Nemca Simona Hirscha.
16.01.2019
Slovenskí volejbalisti spoznali svojich súperov na európskom šampionáte, rozhodol o tom žreb v BruseliHostiteľmi majstrovstiev budú okrem Belgicka aj Francúzsko, Slovinsko a Holandsko.
16.01.2019
Tréner Marek Rojko bude musieť všetky svoje zverenky na čele s kapitánkou Nosekovou motivovať v odvete k nadpriemernému výkonu.
28.11.2017
Rojko pri volejbalovej reprezentácii žien končí, nového trénera určí nové vedenie zväzuMarek Rojko bol v pozícii hlavného trénera ženskej reprezentácie štyri roky.
28.11.2017
Slovenské volejbalistky prehrali aj druhý zápas.
29.06.2017
Tréner po prehre Sloveniek: Hráčky videli, že Fínky sa dajú zdolaťVýsledok 3:2 môže byť pre Fínky zradný. Keď chcú postúpiť, musia nás znovu zdolať, doplnil tréner Marek Rojko.
29.06.2017
Slovenské volejbalistky postúpili do semifinále.
27.06.2017
Postúpili ako najlepší tím z druhých miest. Slovenky chcú poraziť FínskoBoli by sme radi, keby sme doma vyhrali za tri body, aby sme išli do Helsínk bojovať o postup, dodal tréner Sloveniek Rojko.
27.06.2017
Slovenky opäť podľahli Španielkam a ich šance na postup sú nízke
16.06.2017
Slovenky opäť podľahli Španielkam a ich šance na postup sú nízkeSlovenské volejbalistky nezískali proti silnému súperovi ani set.
16.06.2017
Slovenky sa s kvalifikáciou rozlúčili výhrou, na majstrovstvá sveta ale nepostúpili
28.05.2017
Slovenky sa s kvalifikáciou rozlúčili výhrou, na majstrovstvá sveta ale nepostúpiliSlovenské volejbalistky obsadili štvrté miesto.
28.05.2017
Slovenky na MS definitívne nepostúpia, podľahli aj favorizovaným Srbkám
27.05.2017
Slovenky na MS definitívne nepostúpia, podľahli aj favorizovaným SrbkámSlovenské volejbalistky majú zatiaľ na konte iba jednu výhru.
27.05.2017
Majú minimálnu šancu na postup. Slovenky podľahli domácim Poľkám
25.05.2017
Majú minimálnu šancu na postup. Slovenky podľahli domácim PoľkámSlovenské volejbalistky získali proti favoritovi stretnutia set.