Justine Braisazová-Bouchetová

Anastasia Kuzminová.
09.03.2024
Najlepšou opäť Kuzminová. Slovenky vyhoreli na strelnici, zaradili sa na chvostePreteky vyhrala Justine Braisazová-Bouchetová aj napriek jednej chybe.
09.03.2024
ONLINE: Hromadné preteky žien na 12,5 km, Svetový pohár v biatlone 2023/2024 v Holmenkollene.online
02.03.2024
Biatlon: Häckiová-Grossová triumfovala v pretekoch s hromadným štartomSledovali ste s nami online prenos z pretekov hromadného štartu žien na 12,5 km v rámci Svetového pohára 2023/24 v nórskom Holmenkollene.
02.03.2024
18.02.2024
Braisazová-Bouchetová zavŕšila zlatý hetrik, ovládla aj preteky s hromadným štartomCelkovo získala na MS piatu medailu.
18.02.2024
Julia Simonová.
11.02.20241
Francúzka zničila v stíhačke konkurenciu, na MS získala už tretie zlatoBiatlonistka tak potvrdila triumf zo šprintu.
11.02.20241
Justine Braisazová-Bouchetová sa teší z triumfu v Lenzerheide 2023.
17.12.2023
Francúzka ovládla podujatie v Lenzerhaide, v hromadných pretekoch zavŕšila víťazný hetrikNerozhodil ju ani zaseknutý náboj počas druhej streľby.
17.12.2023
Ema Kapustová.
16.12.20237
Fantastická Kapustová. Na strelnici dokázala to, čo Kuzminová len razSlovenská biatlonistka získala cenných 13 bodov.
16.12.20237
Miloslav Šebela14.12.20238
Kapustová si dala narodeninový darček, vo Svetovom pohári nikdy vyššie nebolaNa prvé body jej chýbalo 4,1 sekundy.
Ingrid Landmark Tandrevoldová.
08.12.2023
Kapustová prekvapila. Zo Sloveniek bola najlepšia. V šprinte triumfovala Nórka Slovenská pretekárka predviedla bezchybnú streľbu.
08.12.2023
Justine Braisazová-Bouchetová.
02.09.2022
Braisazová-Bouchetová vynechá sezónu, oznámila radostnú novinkuOlympijská víťazka v biatlone je tehotná.