Anže Lanišek

Anže Lanišek.
21.03.2024
Poľský prezident ocenil slovinského športovca. Pestuje dobré vzťahy medzi krajinamiPrezident Duda ho dekoroval po piatkovej kvalifikácii na podujatí Svetového pohára.
21.03.2024
Slovinský tím v zložení Timi Zajc, Domen Prevc, Lovro Kos, a Peter Prevc sa raduje z víťazstva.
28.01.2024
Aj bez Lanišeka sa to dá, Slovinci obhájili titul v tímovej súťažiSlovinská jednotka chýbala pre zranenie kolena.
28.01.2024
Stefan Kraft po víťazstve na podujatí Svetového pohára v poľskom Zakopanom.
21.01.2024
Kraft triumfoval v Zakopanom. Víťazstvom prekonal Ahonenov rekord v počte pódiíKraft zaznamenal 109. pódiové umiestnenie.
21.01.2024
Radosť rakúskeho tímu po víťazstve v tímovej súťaži v Zakopanom.
20.01.2024
Tímovú súťaž v Zakopanom vyhrali Rakúšania, Japonci skončili mimo pódiaV celkovom poradí Poľského turné sú rakúski reprezentanti na druhom mieste.
20.01.2024
Slovinský skokan na lyžiach Anže Lanišek v súťaži supertímov v poľskej Wisle.
13.01.2024
Prevalcovali konkurenciu. V súťaži supertímov sa radovali SlovinciNa pódiu ich doplnili nemecké a rakúske duo.
13.01.2024
Anze Lanišek vyhral v Ga-Pa, druhom podujatí Turné štyroch mostíkov.
01.01.2024
Kobajaši neudržal prvé miesto. V Ga-Pa triumfoval SlovinecNa čele Turné štyroch mostíkov sa udržal Wellinger.
01.01.2024
Dawid Kubacki.
16.03.2023
Eisenbichler vyrovnal rekord Ammanna, triumf získal KubackiDawid Kubacki stiahol náskok na lídra Halvorova Egnera Graneruda.
16.03.2023
Stefan Kraft.
12.03.2023
V Osle triumfoval Kraft, celkovým lídrom je však GranerudPre Rakúšana to bol 28. triumf v rámci Svetového pohára.
12.03.2023
11.03.2023
Lanišek triumfoval na skokoch v Osle, Granerud sa na pódium nedostalNór ostáva na čele celkového hodnotenia.
11.03.2023
Slovinskí skokani na lyžiach v zložení Lovro Kos, Žiga Jelar, Timi Zajc, Anže Lanišek získali zlaté medaily v súťaži družstiev na MS v severskom lyžovaní 2023.
04.03.2023
Slovinskí skokani získali na MS historicky prvé zlato v súťaži družstievSlovinci sa tešili pred domácim publikom.