SK Dynamo České Budějovice

Erik Prekop so spoluhráčmi z Bohemians Praha 1905.
ne 18:12
Frühwald vychytal v Česku remízu. Slovácko nečakane padlo s tímom z chvosta ligyČeské Budějovice majú naďalej na konte iba jediný bod.
ne 18:12
Patrik Blahút v drese 1. FC Slovácko.
05.10.2024
05.10.2024
Momentka zo zápasu Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha 0:4 v 10. kole českej Chance ligy.
29.09.20241
Pražské derby bolo jasnou záležitosťou, Slavia nastrieľala Frühwaldovi až štyri gólyIvan Schranz absentoval v drese Slavie, trápi ho svalové zranenie.
29.09.20241
Hráči Sparty Praha.
22.09.2024
Sparta aj bez Haraslína potvrdila rolu favorita, Olomouc zachránil KlimentSparta sa vrátila na prvé miesto v tabuľke.
22.09.2024
Lukáš Haraslín.
31.08.2024
31.08.2024
Erik Jirka.
18.08.2024
Nestratila tempo s pražskými klubmi. Plzeň zvíťazila aj vďaka gólu SlovákaPriebežne sa dostala na druhé miesto tabuľky.
18.08.2024
Futbalisti FK Mladá Boleslav.
11.08.2024
Mladá Boleslav si vychutnala České Budějovice, gólom prispel aj KrálikV závere zápasu nastúpil za Boleslav aj Adam Kadlec.
11.08.2024
Momentka zo zápasu Hradec Králové - Mladá Boleslav v 3. kole českej ligy 2024/2025.
04.08.2024
Hradec Králové otočil zápas aj v oslabení. Hrdinom duelu bol strelec vlastného góluHradec Králové hral už od 20. minúty v oslabení.
04.08.2024
Gól Jána Klimenta.
20.07.20242
20.07.20242
Juraj Kotula je novou posilou SK Dynamo České Budějovice.
11.07.2024
V Ružomberku sa zdržal iba sezónu. Odchovanec Slovana to opäť skúsi v ČeskuZa A-tím Slovana Bratislava odohral 30 zápasov.