Má za sebou náročné obdobie, klub ho vyhodil. Angličan sa dočkal trvalého prestupuV novej sezóne bude hrať v Ligue 1.
št 22:16
Pierre-Emerick Aubameyang v drese Olympique Marseille.
st 09:45
Futbalové prestupy ONLINE: Aubameyang predčasne skončil, nahradí Greenwooda? (streda, 17. júl)Pozrite si prehľad zaujímavých futbalových prestupov v letnom prestupovom období 2024 na Slovensku aj v zahraničí v stredu 17. júla. Sledujte minútu po minúte.
st 09:45
Iliman Ndiaye.
03.07.2024
Senegalský útočník opúšťa Marseille, posilní tím z Premier LeagueDvadsaťštyriročný útočník odohral v uplynulom ročníku 46 zápasov.
03.07.2024
Tréner Roberto De Zerbi.online
25.06.2024
Futbalové prestupy ONLINE: Privedie aj Haraslína? De Zerbi bude trénerom Marseille (utorok, 25. jún)Pozrite si prehľad zaujímavých futbalových prestupov v letnom prestupovom období 2024 na Slovensku aj v zahraničí v utorok, 25. júna. Sledujte minútu po minúte.
25.06.2024
Futbalisti Brestu sa tešia z gólu v zápase francúzskej Ligue 1.
19.05.2024
Brest oslavuje historický úspech, Škriniar pomohol k triumfu PSGŠampión francúzskej ligy nastúpil bez viacerých opôr.
19.05.2024
Jean-Louis Gasset na lavičke Olympique Marseille.
17.05.2024
Olympique Marseille bude musieť hľadať náhradu, Gasset po sezóne ukončí trénerskú kariéruSedemdesiatročný kormidelník trénoval francúzsky tím od februára tohto roku.
17.05.2024
Kylian Mbappé oslavuje zisk titulu po poslednom domácom zápase v drese PSG.
13.05.2024
Mbappé sa s domácimi fanúšikmi rozlúčil gólom, Škriniar sa vrátil do zostavyFrancúzsky futbalový útočník odohral posledný zápas na domácom štadióne PSG.
13.05.2024
Futbalisti Bayeru Leverkusen oslavujú gól.
09.05.202413
Ďalšia veľkolepá noc Leverkusenu, svojou fantastickou sezónou vytvoril nový rekordRemízu nemeckého šampióna zachraňoval v siedmej nadstavenej minúte Stanisič.
Vynikajúci zákrok brankára Lukáša Hradeckého z Bayeru Leverkusen.
09.05.2024
Bayer má šancu prekonať rekord. Budem o tom rozprávať vnúčatám, hovorí HradeckýŠampión nemeckej Bundesligy chce dosiahnuť najlepší výsledok od vzniku európskych súťaží.
09.05.2024
Florian Wirtz sa teší z gólu.
02.05.2024
Leverkusen je na najlepšej ceste do finále, výstavný gól mu vybudoval dvojgólový náskokV druhom semifinálovom zápase sa zrodila remíza 1:1.