FK Jablonec

Dominik Hollý
ne 13:18
Hollý odštartoval sezónu v Jablonci gólom. Dobre sme sa pripravili, povedalČlen širšieho reprezentačného kádra Slovenska pomohol gólom severočeského klubu k výhre 2:0 nad Mladou Boleslavou.
ne 13:18
Gól Jána Klimenta.
so 20:402
so 20:402
Lucas Demitra.online
03.07.2024
Futbalové prestupy ONLINE: Almási sa vracia na Slovensko, Demitra nasleduje svojho otca (streda, 3. júl)Pozrite si prehľad zaujímavých futbalových prestupov v letnom prestupovom období 2024 na Slovensku aj v zahraničí v streda, 3. júla. Sledujte minútu po minúte.
03.07.2024
Ilustračný záber zo zápasu Jablonec - Zlín.
25.05.2024
S najvyššou súťažou sa lúči Zlín, Hradec živí šancu na pohárovú EurópuZlín prehral v poslednom kole s Jabloncom.
25.05.2024
Erik Prekop.
19.05.2024
Slovák útočil na hetrik, zrušil mu ho VAR. Hradec Králové bojuje o európske poháreVýhru Pardubíc zariadil troma gólmi Ladislav Krobot.
19.05.2024
Rajmund Mikuš v drese MFK Karviná.
16.05.20241
Mikuš sa podieľal na výhre Karvinej, Jablonec s istotou záchranyRajmund Mikuš skóroval v 48. minúte, v závere stretnutia asistoval.
16.05.20241
Gólová radosť hráčov Slavie Praha.
04.05.2024
Slavia deklasovala Ostravu, Schranz sa podieľal gólom a dvomi asistenciamiSlavia stráca na vedúcu Spartu jeden bod, ktorá má zápas k dobru.
04.05.2024
Ján Hanuš.
Ivan Mriška29.04.2024
Gólová radosť futbalistov Sparty Praha.
28.04.2024
Regáli vytrhol Karvinú z poslednej priečky, základnú časť ovládla SpartaSparta mala preed Slaviou náskok štyroch bodov.
28.04.2024
Momentka zo zápasu AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava.
20.04.2024
Sparta takmer stratila trojgólový náskok, rozhodol Haraslínov gól. Skóroval aj PrekopFutbalisti Sparty Praha si upevnili post lídra v českej lige.