AS Monaco

Kevin De Bruyne v zápase Liverpool - Manchester Cityonline
06.07.2024
Futbalové prestupy ONLINE: De Bruyne a Ederson na odchode do Saudskej Arábie? (sobota, 6. júl)Pozrite si prehľad zaujímavých futbalových prestupov v letnom prestupovom období 2024 na Slovensku aj v zahraničí v sobotu, 6. júla. Sledujte minútu po minúte.
06.07.2024
Kemba Walker.
03.07.2024
Bol hviezda NBA, pôsobil aj vo Francúzsku. Kemba Walker ukončil kariéruJe historický najlepší strelec Charlotte Hornets.
03.07.2024
Mohamed Camara (vpravo) v drese AS Monaco.
31.05.2024
Na drese si prekryl logo proti homofóbii. Hráča AS Monaco potrestaliNeskôr odmietol vykonať akýkoľvek čin podporujúci boj proti homofóbii.
31.05.2024
Mohamed Camara.
31.05.2024
Futbalista Monaca si páskou prelepil logo proti homofóbii, dostal viaczápasový dištancIncident sa odohral v poslednom ligovom zápase AS Monaca proti Nantes.
31.05.2024
Futbalisti Brestu sa tešia z gólu v zápase francúzskej Ligue 1.
19.05.2024
Brest oslavuje historický úspech, Škriniar pomohol k triumfu PSGŠampión francúzskej ligy nastúpil bez viacerých opôr.
19.05.2024
Momentka zo zápasu 32. kola Ligue 1 medzi AS Monaco a Clearmontom.
04.05.2024
Le Havre smeruje k záchrane, Monaco si hladko poradilo s ClermontomFutbalistov Le Havre delia 3 body od zostupovej priečky.
04.05.2024
Lille oslavuje gól.
28.04.2024
Paríž sa teší z dvanásteho titulu, pomohla mu prehra MonakaParíž St. Germain môže oslavovať titul, ak Monako zakopne v súboji s Lyonom.
28.04.2024
Futbalisti PSG oslavujú gól.
21.04.2024
PSG predviedlo gólovú kanonádu už v prvom polčase, najväčšie hviezdy však nehraliSlovenský obranca Milan Škriniar nastúpil za domácich v 68. minúte.
21.04.2024
Radosť hráčov AS Monaco.
30.03.2024
Metz bol na domácom trávniku bezradný. Monaco mu nadelilo päť gólovPo prvom polčase vyhrávali hostia už 3:0.
30.03.2024
Kylian Mbappé.
17.03.2024
Parížania si schuti zastrieľali, Mbappé sa blysol hetrikomMonačania siahali na tri body, gólom Bakayoka v štvrtej minúte nastavenia prišli o dva.