Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Športový víkend východniarov - servis výsledkov a faktov

(Autor: Peter Cingel)
Klaudia Jurkovičová|Publikované 11. aug 2018 o 14:28

Ako dopadli zápasy a podujatia v jednotlivých športoch.

NEDEĽA

Futbal

II. liga, 4. kolo

ŠK Odeva Lipany - Slavoj Trebišov 1:0 (0:0) - Gól: 89. Dlugoš. Rozhodoval: Nemček, ŽK: Dlugoš - Šuľák, Novák, Lazarus, Giertl. ČK: 90. Giertl (Trebišov) po 2. ŽK, 550 divákov.

III. liga, 4. kolo

Veľké Revištia - Stropkov 1:1 (0:1) - 3. Tokar, 84. Diarra

Bardejovská Nová Ves - Šarišské Michaľany 0:5 (0:0) - 57. Mikluš, 63. Cicman, 72. Kolpák, 77. Krajňak, 86. Pulščák

IV. liga Sever, 4. kolo

Ptičie - Ľubotice 1:3 (0:1) - 37. Novák, 53. Čekan, 66. Šelepec (pok.), 87. Oriňak

Nižný Hrušov - Kračúnovce 1:3 (1:2) - 10. Mikloš, 30. Peržel, 43. Peržeľ, 81. Dzurjuv

Svit - Spišské Podhradie 0:4 (0:2) - 32. Ďurák, 42. a 90. Ferenc, 90. Cehuľa

Fintice - Raslavice 1:3 (0:1) - 4. Šinaľ, 48. Javorský, 62. a 89. Kukuč

Zámutov - Záhradné 0:3 (0:2) - 31. Jaworek, 39. Pavlović, 51. Makara

Sabinov - Soľ 0:4 (0:1) - 6. a 70. a 85. (pok.) Komjatý, 52. Dvorjak

IV. liga Juh, 4. kolo

Pavlovce nad Uhom - Sobrance 1:0 (0:0) - 61. Masnica

TU Košice - Sokoľany 2:1 (1:0) - 18. Verčimák, 49. Lukáč, 78. Čabala

Petrovce nad Laborcom - Čičarovce 5:1 (1:1) - 22. Molnár, 35. (pok.) Dulovič, 51. Hospodár, 56. a 77. Maďák, 88. Sitár

Čaňa - Geča 2:1 (1:1) - 32. Džurban, 45. (pok.) a 68. (pok.) Lipnický

Kechnec - Strážske 6:0 (3:0) - 6. Kocai, 32. a 78. Seman, 40. Jurčo, 53. Nagy, 60. Varga

Kalša - Medzev 2:2 (0:2) - 21. Palencsár, 41. Ribár, 65. Zeher, 71. Vajda

Topoľany - Veľké Kapušany 3:0 (1:0) - 42. Michaliv, 49. Lörinc, 71. Duška

V. liga Košicko-gemerská, 2. kolo

Perín - Ždaňa 1:0 (0:0) - 87. Hegeduš

Haniska - Poproč 0:0 (0:0)

Kokšov-Bakša - Veľká Ida 3:2 (0:1) - 45. a 75. Bujnovský, 53. (pok.) a 68. Stoľar, 65. Peterčák

Lokomotíva Košice B - Košická Nová Ves 1:6 (0:3) - 18. a 21. a 57. (pok.) Bandúr, 34. Plichta, 50. Halčišák, 52. Dos Santos Silva, 87. Šurín

Malá Ida - Ťahanovce 2:4 (0:2) - 27. Jurko, 34. a 56. a 68. (pok.) Koľvek, 48. a 60. Grác

Seňa - Čečejovce 1:0 (0:0) - 69. Schnurer

Budimír - Bidovce 2:1 (0:0) - 65. Hríb, 66. Čomor, 71. Syrovatko

V. liga Zemplínska, 2. kolo

Malý Horeš - Úpor 4:1 (3:0) - 9. Illéš, 25. a 41 Bálint, 62. Galambos, 90. Rugolský

Parchovany - Vinné 1:2 (0:2) - 30. Hrabík, 38. Kudroč, 51. Macko

Streda nad Bodrogom - Čierna nad Tisou 3:2 (1:1) - 21. a 56. Džerenga, 38. (pok.) Székely, 83. Varga, 90. Horbulák

Nacina Ves - Kráľovský Chlmec 0:3 (0:1) - 23. Szücs, 59. Batta, 80. Ujházi

Cejkov - Lastomír 0:2 (0:1) - 9. Kiš, 84. Duška

Michaľany - Močarany 2:0 (2:0) - 8. Hamšík (vlastný), 40. Skryp

Zemplínska Teplica - Krišovská Liesková 1:2 (0:0) - 47. Jáger, 65. Mačura, 87. André

V. liga Vihorlatsko-Dukelská, 2. kolo

Ulič - Brekov 1:3 (0:1) - 22. Reby, 71. Vrblovský, 82. Kočan, 90. Vožný

Vyšný Žipov - Sačurov 1:1 (0:0) - 70. Čurlík, 78. Tokár

Belá nad Cirochou - Hencovce 1:3 (1:1) - 12. Čižmár, 45. Hanusin, 83. a 90. Soták

Kamenica nad Cirochou - Pakostov 1:0 (0:0) - 68. Šamo

Sečovská Polianka - Bystré 5:0 (0:0) - 52. a 54. Gaži, 57. a 72. Nemčík, 78. Piskor

Stakčín - Jasenov 1:1 (0:0) - 85. Tomčák (pok.), 90. Hanc (pok.)

Rudlov - Borov 3:1 (3:1) - 10. a 35. Mikloš, 30. Kuruc, 40. Jabčanka

V. liga Šarišská, 2. kolo

Široké - Demjata 0:1 (0:0) - 59. Kaperák

Kurima - Gaboltov 4:2 (1:1) - 21. Ágya, 45. a 53. a 62. Humeník, 56. Gmitter, 65. Pavúk (pok.)

Pušovce - Ražňany - 1:2 (1:0) - 24. Zábava (vlastný), 86. Stajković, 88. Červeňák

Veľký Šariš - Župčany 1:4 (1:1) - 8. Adamčo, 30. Šimko (pok.), 67. (pok.) a 88. Petruška, 74. Pončák

Dubinné - Bard. Dlhá Lúka 2:1 (2:0) - 36. Vojtaško, 43. Švirk, 67. Jurčišin

Chminianska Nová Ves - Čirč 4:2 (1:1) - 5. Pyda, 7. Inaš, 59. Uličný, 66. Leško, 84. Kostolník, 88. Tomko (vlastný)

V. liga Podtatranská, 2. kolo

Kluknava - Spišská Belá 0:3 (0:2) - 6. Čarnogurský, 14. Lisý (vlastný), 90. Heutschy (pok.)

Levoča - Harichovce 2:1 (2:1) - 12. a 19. Csejtey, 22. Pukluš

Nálepkovo - Olcnava 6:1 (1:0) - 7. a 67. Fabian, 46. Handlovič, 76. Munnich, 80. Slivenský, 85. Gajan (vlastný), 88. Antal

Spišská Stará Ves - Kežmarok 0:2 (0:1) - 17. Fejerčák, 86. Bača

Hranovnica - Veľká Lomnica 2:0 (1:0) - 12. Kikta, 51. Kšenzakovič

Ľubica - Vysoké Tatry 1:2 (1:1) - 15. Macurák, 29. Olekšák, 60. Jakubčo

Odorín - Hrabušice 2:4 (0:2) - 20. a 90. Rečičár, 33. a 50. Sabol, 46. Bednár, 86. Melek

Horská cyklistika

Majstrovstvá SR v zjazde horských cyklistov - Hnilčík-Mraznica

Muži: 1. Adam Rojček 2:00,97 min, 2. Rastislav Baránek +1,70 s, 3. Ľuboš Staňo +5,26

Ženy: 1. Simona Porubanová 2:44,72 min, 2. Ester Barteková
+7,88 s, 3. Jana Krajčovičová 12,89

Juniori: 1. Kristián Poruban 2:09,85 min

Hobby: 1. Denis Kohút 2:08,63 min

Masters: 1. Ján Javorník 2:10,29 min

Hardtail: 1. Pavol Magda 2:28,24 min

Kadeti: 1. Samuel Paučin 2:16,81 min

Žiaci: 1. Patrik Svitok 2:27,57 min

Majstrovstvá Slovenska v zjazde horských cyklistov: fotogaléria

12.8.2018

SOBOTA

Futbal

Fortuna liga, 4. kolo

FC Spartak Trnava - MFK Zemplín Michalovce 3:0 (1:0) - Góly: 11. Miesenböck, 67. Hladík, 82. A. Sloboda, ŽK: 72. Regáli, rozhodovali: Glova - Pozor, Galo, 4599 divákov

II. liga, 4. kolo

MFK Skalica - FK Poprad 4:0 (0:0) - Góly: 55., 70. Šebesta, 75. Haša, 89. Jakubek. Rozhodoval: Pavlík, ŽK: Maslo, Zekucia, Holiš (všetci Poprad), 518 divákov.

1. FC Tatran Prešov - FC Lokomotíva Košice 5:1 (1:1) - Góly: 6. Dzurík, 60. Micovčák, 73. Leško, 74. Tóth (vlastný gól), 83. Hošek - 38. Kolek. Rozhodoval: Ihring, ŽK: Micovčák - Cicman, Hovančík, Novotný. 445 divákov

Partizán Bardejov - FK Inter Bratislava 0:0 - prerušené pre nespôsobilý terén, duel odohrajú v náhradnom termíne. Rozhodoval: Ježík, 486 divákov

Zápas v Bardejove nedohrali pre prietrž mračien: fotogaléria

12.8.2018

III. liga, 4. kolo

Giraltovce - Svidník 0:1 (0:1) - 14. Jačisko

Spišská Nová Ves - Snina 1:5 (1:1) - 20. Majko, 37. Janko, 53. a 68. Vyshnevskyi, 55. Kamenický (vlastný), 61. Popovič

Humenné - Krompachy 1:0 (0:0) - 64. Radovanović

Maria Huta - Plavnica 1:1 (1:1) - 33. Labun, 35. Tináth

Vranov nad Topľou - FC Košice 2:1 (1:0) - 39. Mihok, 65. Babjak, 70. Gáll

IV. liga Sever, 4. kolo

Poprad B - Gerlachov - odložené

Stará Ľubovňa - Medzilaborce 3:0 (2:0) - 26. Lapoš, 33. a 62. Kyšeľa

IV. liga Juh, 4. kolo

Rudňany - Krásnohorské Podhradie 4:0 (1:0) - 11. a 68. Zelenický, 78. Rychnavský, 81. Lipták

V. liga Šarišská, 2. kolo

Koprivnica - Kamenica 2:1 (0:0) - 52. Hovanec, 63. Hlávka, 78. Uhrin

V. liga Podtatranská, 2. kolo

Ľubica - Vysoké Tatry 1:2 (1:1) - 15. Macurák, 29. Olekšák, 60. Jakubčo

Beh

Hámorská dvadsiatka v Remetských Hámroch

Muži (absolútne poradie, 20 km): 1. Sergej Rasčupkin 1:10:28 h 2. Anatolij Malyj (obaja Ukr.) 1:14:08, 3. Adrián Vavrek (Dulova Ves) 1:14:31

Ženy (absolútne poradie, 20 km): 1. Mahuliena Krištanová (All4Run Vranov nad Topľou) 1:30:36, 2. Natalia Malá (Ukr.) 1:33:06, 3. Beáta Kopčáková (Metropol Košice) 1:36:09

Autor: Klaudia Jurkovičová

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.