Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej, Judita Čermáková|Publikované 24. nov 2018 o 13:00

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 24. a 25. novembra 2018.

Nedeľa 25. novembra

Hokej

Tipsport liga, 26. kolo

HK Poprad - MsHK DOXXbet Žilina 5:2 (2:0, 2:0, 1:2), 1. Mlynarovič (Petran, Svitana), 4. Paukovček (Mlynarovič, Fabian), 21. Petran (Svitana), 39. Salija (Macík, Belluš), 44. D. Bondra (Svitana, Mlynarovič) - 46. Milý (Dubeň, Kučný), 60. J. Ručkay (Jankovič).

Hokejová Tipsport liga: Poprad - Žilina: fotogaléria

25.11.2018

MHC Mikron Nové Zámky - HC Košice 0:2 (0:0, 0:1, 0:1), 29. Suja (Ignatuškin), 60. Nagy (Suja)

Hokejová Tipsport liga: Nové Zámky - Košice: fotogaléria

26.11.2018

Extraliga žien, 12. kolo

Prešov – Poprad 1:3 (0:0, 1:2, 0:1), Čorňáková – Džurňáková, Leskovjanská, Orawska

Košice – Martin 1:4 (0:3, 1:0, 0:1), Muchová – Záborská 2, Štrbáková, Sušienková

Bedminton

Extraliga miešaných tímov, finálový turnaj, Banská Bystrica

Finále: Betpres Košice - Spoje Bratislava 7:1

O 3. miesto: Sokol Ilava - Merkury Broker Košice 5:3

Finálový turnaj extraligy družstiev v bedmintone: fotogaléria

25.11.2018

Sobota 24. novembra

Futbal

Fortuna liga, 16. kolo

FK Senica - MFK Zemplín Michalovce 2:4 (2:2), 16. a 39. Dias - 9. Diarra, 37. P. Kolesár, 84. Sulley, 87. Rota

Hádzaná

Liga majstrov mužov, skupina C, 9. kolo

Čechovskí Medvedi – Tatran Prešov 38:26 (19:13)

Prešov: Čupryna, Cvitkovič – Rábek 3, Hrstka 2, Lapajne 2, Krok 4, L. Urban 2, Číp, Vučko 5, M. Straňovský, Butorac 7/2, Kasal, Carapkin 1, Gatine, Babić.

Volejbal

Extraliga mužov, 12. kolo

VKM Stará Ľubovňa - VK Mirad PU Prešov 0:3 (-19, -14, -18)

St. Ľubovňa: Billík 1, Bittner 2, Haky 3, Margicin 3, Buvalič 10, Gula 9, libero Mačuga (Lichvar)

Prešov: Jurko 1, M. Sopko st. 4, Mikovčík 11, Bogdanovič 2, M. Hudák 11, Faron 4, libero T. Lampart (Pavlinský 2, Rajduga 8, Velička 2, Šiket 2)

Hralo sa 66 minút, rozhodovali Čuňočka a Porvazník.

TJ Slávia Svidník - VK KDS Šport Košice 0:3 (-18, -18, -18)

Svidník: J. Hriňák 2, Ščerba 4, Majcher 8, Pietrzak 7, Ciupa 8, Matušovský 1, libero S. Paňko (Mészáros 6, Markovič, Šellong 1)

Košice: Jakubov 13, Kríž 2, Lamanec 16, M. Sopko ml. 14, Bališin 1, Rossard 3, libero Kryś (Pizur 2, Kasperkevič, Labik)

Hralo sa 71 minút, rozhodovali Daruľa a Mokrý.

Extraliga žien, 9. kolo

VK Prešov - VTC Pezinok-Bilíkova 0:3 (-20, -15, -15)

Prešov: Karabinovičová 11, Babjaková 11, Povrazníková 4, Bodnárová 12, Kotuličová 1, Makarašviliová 1 (libero Nehilová, Schniererová 1, Štieberová, Jurkovičová)

Hralo sa 68 minút, rozhodovali Smolko a Höger.

KV MŠK Oktan Kežmarok - VK Nové Mesto nad Váhom 2:3 (-22, 16, -16, 23, -8)

Kežmarok: Becková 12, Smák 3, Jakábová 19, Zaťková 1, Kubová 13, Harčárová 5, libero Jagodzińska (Jakušová 4, Morihladková 6).

Hralo sa 117 minút, rozhodovali Niklová a Smolko

Basketbal

SBL mužov, 12. kolo

Iskra Svit - PP TV Raj Žilina 94:72 (28:16, 27:15, 23:18, 16:23)

Svit: Baldovský 10, Avramovič 15, Davis 15, Guilory 19, Washburn 7 (Galata 4, Bizub 2, Gajan 2, Vučičevič 20)

Extraliga žien, 8. kolo

Young Angels Košice - Piešťanské Čajky 75:78 pp (20:16, 14:23, 26:18, 10:13 - 5:8)

Košice: Blanárová 13, Jaššová 8, Drobná 15, Balážová 9, Logicová 10 (Majorošová 8, Bartanusová 7, Kozáková 3, Machalová 2).

Extraliga basketbalistiek: Young Angels Košice - Piešťanské Čajky: fotogaléria

25.11.2018

BAM Poprad - BK ŠKP 08 Banská Bystrica 55:40 (11:11, 16:9, 14:12, 14:8)

Poprad: M. Tetemondová 2, Filičková 9, Grigerová 6, Rodáková 2, Rusiňáková 8 (Havranová 16, Lysová, Babiková 3, Vyšňová 7, Goršičová 2)

Hokej

2. liga mužov Východ, 9. kolo

Kežmarok – Trebišov 3:6 (0:0, 0:3, 3:3), Kolesár 2, Oravec – Stríž 4, Marcinko, Bojkun

Gelnica – Sanok 4:2 (1:0, 1:1, 2:1), J. Lapšanský 2, Baksay, Huszárik – Rapala, Majoch

Bardejov – Sabinov 6:3 (2:1, 2:0, 2:2), Lesňák 2, Lúč, Duračinský, Panóc, Komloš – Palko 2, Horvát

Bedminton

Finálový turnaj extraligy zmiešaných družstiev, Banská Bystrica

Štvrťfinále: Lokomotíva Košice - Merkury Broker Košice 3:5 (7:13)

O 5. miesto: CEVA Trenčín - Lokomotíva Košice 4:4 (9:9) - Lokomotíva skončila 5., keďže bola vyššie po dlhodobej časti

Semifinále: Betpres Košice - Merkury Broker Košice 7:1 (14:2)

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Autor: Martin Belej, Judita Čermáková

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.