Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Martin Belej|Publikované 5. okt 2019 o 13:05

Ako sa skončili zápasy a podujatia v rôznych športoch. Priebehy online.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska a na východe počas víkendu 5. a 6. októbra 2019.

Nedeľa 6. októbra

MMM 2019

MMM 2019 v Košiciach: fotogaléria

7.10.2019

Všetky informácie o Medzinárodnom maratóne mieru 2019 v Košiciach na jednom mieste nájdete tu

Hokej

Tipsport liga, 10. kolo

HK Poprad – HC Košice 3:2 pp (0:0, 1:2, 1:0 - 1:0), 34. P. Svitana (Mlynarovič, Ulrych), 42. L. Kozák (Štrauch), 62. P. Svitana - 24. Klhůfek (Bučko, Chovan), 24. Klhůfek (Bezúch)

Hokejová Tipsport liga: Poprad - Košice: fotogaléria

6.10.2019

HK Dukla Trenčín – HK Dukla Ingema Michalovce 3:0 (0:0, 2:0, 1:0), 30. Švec (Džugan, Štach), 31. Coughler (Sládok, Sádecký), 57. M. Hlinka

Hokejová Tipsport liga: Trenčín - Michalovce: fotogaléria

6.10.2019

Extraliga žien, 4, kolo

Prešov – Spišská Nová Ves 3:1 (2:1, 0:0, 1:0), Jurčová 2, Hajniková - Kežmarská

Futbal

3. liga Východ, 12. kolo

Poprad B – Krompachy 2:1 (1:1), 26. Angelovič, 90. Dzurjo – 41. Ferenc

Šarišské Michaľany – Giraltovce 1:1 (0:1), 69. Petruk – 21. Gdovin

4. liga Sever, 12. kolo

Župčany – Fintice 4:0 (3:0), 27., 29. a 39. D. Petruška, 46. S. Kišš

Soľ – Kračúnovce 2:1 (2:0), 43. Bandoľa, 45. Duda – 85. J. Nazarej

Medzilaborce – Sabinov 2:0 (1:0), 43. a 52. Gavula

Demjata – Raslavice 3:1 (1:1), 15. Hudý, 53. Valiček, 68. S. Šesták – 22. Haščák

Spišské Podhradie – Stará Ľubovňa 2:1 (1:0), 30. a 86. T. Komara – 48. Lapoš

Ľubotice – Záhradné 1:3 (0:0), 85. Papp – 58. a 84. Makara, 79. Filipović

Gerlachov – Svit 1:2 (1:1), 44. vlastný /Gahura) – 13. Chyba, 46. Weiss

4. liga Juh, 12. kolo

Ťahanovce – Kráľovský Chlmec 2:1 (0:1), 55. Sasák, 76. Labun - 45. Batta

Spišské Vlachy – Geča 3:1 (3:0), 34. a 36. Pekarčík, 18. Moroziuk - 82. Pach

Sokoľany – Medzev 1:5 (0:1), 83. Cherepania – 12. a 54. D. Varga, 85. a 90. (pk) G. Majoroš, 88. Olijnyk

Pavlovce nad Uhom – Topoľany 1:1 (0:1), 72. E. Varga – 6. Škultéty (pk)

Kechnec – Sobrance 5:3 (3:2), 18. (pk) a 80. Macko, 21. Palencsár, 42. D. Šipoš, 61. Stankovič – 33. a 35. Kostič, 65. Hreško

Cejkov – Strážske 5:1 (1:0), 53. a 90. Drotár, 3. Balint, 56. Barna, 73. Paľovčík – 77. Marjov

Čaňa – Veľké Kapušany 6:0 (3:0), 50., 78. a 90. Steininger, 16. Török, 44. Petričko, 45. Gorej

5. liga Košicko-gemerská, 10. kolo

Lokomotíva Košice – Perín 3:1 (2:0), Korček (pk), Čeremeta 2 - Koribanič (pk)

Budimír – Kokšov-Bakša 3:0 (1:0), Magáč, Palečko, Kalinka

Košická Nová Ves – Poproč 0:0

Dvorníky-Včeláre – Malá Ida 4:2 (1:1), Eperješi (pk), Grulyo, Kónya, Rohály – Ľ. Seman, Nalevanko

Seňa – Kysak 2:2 (0:0), P. Varga, Fečo – Pankievič, Bičkoš

5. liga Zemplínska, 10. kolo

Čičarovce – Nacina Ves 1:3 (0:1), Rebreš – D. Šipoš 3

Petrovce nad Laborcom – Močarany 2:2 (0:2), Egri, Dulovič – Soltész, vlastný (Gačko)

Malý Horeš – Úpor 3:0 (1:0), Popália, Bálint, Illéš

Vinné – Lastomír 2:2 (0:1), Kostovčík, M. Lakatoš (pk) – Sabovčík, T. Kiš

Budkovce – Michaľany 12:0 (5:0), Bubeňko a Hutaj po 3, Lukačko a Forgáč po 2, Pavlina, vlastný (Volesko)

Vojčice – Streda nad Bodrogom 2:1 (0:0), D. Staš, M. Tokár - Muszka

Krišovská Liesková – Čierna nad Tisou 2:0 (1:0), Hami, vlastný (Kočiš)

5. liga Vihorlatsko-duklianska, 10. kolo

Belá nad Cirochou – Sečovská Polianka 4:0 (3:0), Pavlina, Haburaj, Hašuľ, Kirňak

Zámutov – Lackovce 1:0 (1:0), Frištik

Kamenica nad Cirochou – Ptičie 3:0 (1:0), Jaselský, Šedzmák, R. Lazúr (pk)

Sačurov – Bystré 3:1 (3:0), Capko, Tabaka, Izai (pk) - Maľár

Jasenov – Borov 3:2 (3:0), Roško, Paľo, Matta – Olah, Dolutovský

Hencovce – Stakčín 0:0

5. liga Podtatranská, 10. kolo

Harichovce – Hrabušice 3:2 (1:1), M. Ontko 2, Farkašovský – Rečičár, Kukura (pk)

Kluknava – Spišská Stará Ves 2:5 (0:2), Belej 2 – Kostur 3, Bednarčík, Kozub

Vikartovce – Ľubica 2:3 (1:1), Kubus, Skokan – Harakaly 2, Mlynár

Vysoké Tatry – Levoča 2:3 (1:2), Valkošák, Macurák – F. Seman, Lešňovský (pk), Kramarčík

Hranovnica – Olcnava 2:0 (0:0), D. Bednarčík 2 (1 z pk)

Veľká Lomnica – Nálepkovo 4:1 (2:0), Compeľ, Tribula, Luštík, Bojňanský - Munnich

5. liga Šarišská, 10. kolo

Kamenica – Koprivnica 3:0 (1:0), Hovanec, Gladiš, Minár

Torysa – Kendice 7:1 (3:1), M. Bujňák 2 (1 z pk), Ľ. Bodnár, Dyačovský, Lazorík, Sepeši, vlastný (M. Baran) – J. Korinko

Veľký Šariš – Chminianska Nová Ves 6:2 (4:0), Jabcon 2, M. Varga, vlastný (A. Tomko), E. Šimko, Špak - R. Jakubko (pk), Dzivý

Pušovce – Široké 2:2 (1:1), M. Nazarej 2 – D. Maliňák, Kostelník

Šiba – Gaboltov 1:3 (1:2), Žarnovský – Kendra, Javorský, Džamba

Čirč – Ražňany 6:0 (2:0), Pyda 3, Rabatin, Ľ. Jacko, vlastný (S. Seman)

2. liga žien Východ, 7. kolo

Spišská Nová Ves – Liptovský Mikuláš 9:1 (6:1), Ordzovenská 4, Šefčíková 2, Suchá, Harnuboglu, Majkuthová - Lehotská

Lokomotíva Košice – Ružomberok 4:2 (2:1), Wienerová 3, Vagaská (pk) – Petercová (pk), Lacková

Florbal

Extraliga žien, 4. kolo

FbK Kométa Sp. Nová Ves – Hurikán Bratislava 11:1 (5:0, 1:1, 5:0), góly SNV: Grossová 5, Kocúrová 2, Cmorejová, Valenčinová, Hanuščinová, Kelemenová

Hokejbal

Extraliga mužov, 5. kolo

Hokejmarket Skalica - HBC Košice 2:0 (1:0, 1:0, 0:0), Špírek, Drgoň

Leaders Ružinov - Lion Svidník 3:2 (2:2, 0:0, 1:0), Holzer, Huber, Cerjan - M. Balogáč 2

6. kolo

Hokejmarket Skalica - Lion Svidník 6:4 (1:2, 1:2, 4:0), Zelenka 2, Martinusík 2, Holaza, Pollák - Vook 2, Cifranič, Štefan

Leaders Ružinov - HBC Košice 4:1 (1:1, 1:0, 2:1), Bánoczký 2, Behúl, Polák - Godalla, Kuľha

Sobota 5. októbra

Futbal

Fortuna liga, 11. kolo

FK Pohronie Žiar nad Hronom – MFK Zemplín Michalovce 2:2 (1:1), 16. Pellegrini, 85. Klec - 7. Sidibé, 62. Martinéz

2. liga, 12. kolo

FC Košice – MŠK Púchov 0:0

Rozhodoval: Parilák, ŽK: Vancák - Pišoja, Kopiš, Pilát, 780 divákov.

2. futbalová liga: FC Košice - Púchov: fotogaléria

5.10.2019

FK Poprad – MŠK Žilina B 0:1 (0:1)

Gól: 45.+1 Paur. Rozhodoval: Somoláni, ŽK: Gallovič, Horváth, Slebodník - Lochošvili, Kurminowski, Petráš, 390 divákov.

Tatran Liptovský Mikuláš – Slavoj Trebišov 1:1 (0:0)

Góly: 83. Nemergut - 51. Cicman. Rozhodoval: Libiak, ŽK: Kačerík, Laura - Mihálik, Korijkov, Matič, 265 divákov.

MFK Skalica – Partizán Bardejov 3:0 (2:0), 2. Popovič, 32. Haša, 73. Frimmel

3. liga Východ, 12. kolo

Vranov nad Topľou – Bardejovská Nová Ves 5:0 (2:0), 3. a 49. Polaščík, 62. a 65. Kanu, 22. Bellás

Prešov - Lipany 6:3 (1:2), 32. a 60. (pk) Pavúk, 56. Hirka, 72. Lupčo, 78. vlastný (M. Jacko), 90. P. Petráš (11 m) - 27. Andrič, 35. vlastný (Grejták), 49. Hovančík

Spišská Nová Ves – Plavnica 4:2 (1:2), 37. a 89. Majko, 65. Hagara, 79. Kavulič– 16. Vojtek, 39. J. Tináth

Stropkov – Snina 4:1 (2:1), 2. (pk) a 17. F. Varga, 82. Harvilko, 89. Burcák – 30. Janko (pk)

Humenné – Veľké Revištia 3:1 (2:1), 44. a 44. Serečin, 52. Kulich – 16. Krochta (pk)

Kalša – Svidník 4:0 – predohrané

4. liga Sever, 12. kolo

Spišská Belá – Nižný Hrušov 4:0 (1:0), 19., 76. a 86. Kapral, 58. Milaňák (11 m)

4. liga Juh, 12. kolo

Slávia TU Košice – Rudňany 4:0 (2:0), 23. Vysočan, 26. Kosovskyj, 65. Trebuňák, 77. Vilčko

5. liga Košicko-gemerská, 10. kolo

Rožňava – Čečejovce 4:1 (2:1), Figúr 2, Ikri, Korfanta - Baščúr

Krásnohorské Podhradie – Ždaňa 3:2 (2:2), Béke, Kun, Erdofalvi – R. Demko 2

5. liga Podtatranská, 10. kolo

Gelnica – Kežmarok 2:1 (1:1), Čollák, Kačala - Kruppa

Hádzaná

SEHA liga mužov, 5. kolo

Peking Sport University – Tatran Prešov 19:36 (8:21), hralo sa v Záhrebe

Prešov: Cvitkovič, Čupryna – Rábek 4, Djerić 3, Lapajne, Muňoz 5/1, Hozman 3, Vučko 2, M. Straňovský 2, Fodorean 3, Michalka 3, Grzentić 4, Carapkin 7, Gatine. Vylúčení 0 - 4, pok. hody 6/3 – 1/1, rozhodovali Cindrić a Gonzurek.

Extraliga mužov, 6. kolo

Košice Crows – HK Agro Topoľčany 34:22 (19:11)

Góly Košíc: Hruščák 11/5, T. Urban 5, Birdahič 4, Guzy, Ľoch a R. Antl po 3, Pecha a Hriňák po 2, Majirský 1. Pok. hody 6/5 – 5/4, vylúčení 2 – 3, 350 divákov, rozhodovali Baďura a Ondogrecula.

WHIL žien, 5. kolo

Iuventa Michalovce – Sokol Bánovce n/Bebravou 46:20 (26:9)

Góly Iuventy: Holejová a Bajčiová 7/2, Trifunovićová 7, Trúnková 6, Kišiková 5, Štefánová 4, Radovićová a Kompaniecová 3, Pustá, Wolingerová, Savková a Michalcová po 1. Pok hody 5/4 – 4/3, vylúčené 3 – 2, 600 divákov, rozhodovali Daňo a Vydra.

Volejbal

Extraliga mužov, 2. kolo

MVK Zvolen - VK KDS-Šport Košice 0:3 (-18, -19, -25)

Košice: Kasperkevič, Jakubov 18, Kríž 3, Lamanec 19, M. Sopko ml. 10, Pizur 7, libero Kurej (Smolej 2, Ondruš 1, Goč). Hralo sa 79 minút, rozhodovali Malík a Ondrejčák.

VKP Bystrina SPU Nitra - VK Mirad PU Prešov 3:1 (19, -24, 27, 26)

Prešov: M. Hudák 5, Faron 5, Jurko 1, M. Sopko st. 22, Mikovčík 12, Snieźek 16, libero T. Lampart (Ščerba 2, Oleárnik 2). Hralo sa 121 minút, rozhodovali Vaško a Sarka.

Basketbal

SBL mužov, 1. kolo

Inter Bratislava - Iskra Svit 84:64 (40:29)

Najviac bodov: Skinner 23, Funderburk 17, Browning 13 - Carr 22, Johnson 15, Bizub 8, 600 divákov

SBL basketbalistov: Inter Bratislava - Svit: fotogaléria

5.10.2019

BK Slávia Žilina - BK 04 AC LB Spišská Nová Ves 95:87 (20:27, 31:15, 20:18, 24:27)

SNV: Krajňák 3, Nottage 31, Maxwell 19, Thompkins 8, Alleyn 8 (Židzik 4, Rákai, Korfanta, Sewiol 14)

Extraliga žien, 2. kolo

Young Angels Košice - MBK Ružomberok 58:75 (12:24, 18:22, 16:15, 12:14)

Košice: Majorošová, Jaššová 4, Kozáková 5, Balážová 16, LeClaireová 7 (Bartánusová 4, Filičková 2, Drobná 7, Machalová 13, Lawrenceová).

Extraliga basketbalistiek: YA Košice - Ružomberok: fotogaléria

6.10.2019

Hokej

2. liga Východ, 3. kolo

Humenné – Bardejov 3:1 (2:1, 1:0, 0:0), Šándor, Šiňanský, Markuš - Lúč

Kežmarok – Gelnica 6:4 (2:1, 2:3, 2:0), Ištocy, Kopkáš a Huszárik po 2 – J. Lapšanský 2, Laškody, Chmeľ

Sanok – Trebišov 7:0 (4:0, 0:0, 3:0), Rapala, Strzyzowski a Filipek po 2, Wilusz

Extraliga žien, 4. kolo

Poprad – Zvolen 2:0 (0:0, 2:0, 0:0), Šuliková 2

Florbal

Extraliga mužov, 4. kolo

Tsunami Záhorská Bystrica - FaBK ATU Košice 6:7 (2:2, 1:4, 3:1), góly KE: Ujhelyi a Blaszczyk po 2, Turcsányi, Navrátil, Németh

FBC A4ka Mikuláš Prešov - FbC Young Arrows Spišská Nová 13:5 (2:0, 5:4, 6:1), Kominek 4, Bory 3, Joščák, Š. Leško a Aštary po 2 – Pavlák 3, Tropko, Rády

Fat Pipe Snipers Bratislava - FK Florko Košice 11:14 (2:3, 5:2, 4:9), góly KE: Hrabčák 5, Grich 4, Pelegrin 3, Kátlovský 2

Extraliga žien, 3. kolo

Eastern Wings Michalovce – FbC Predator Sabinov 5:10 (3:3, 1:2, 1:5), Galová, Gombitová, Huňadyová, Puchírová, Vrábeľová – Točeková, Robová a Stašová po 2, Lázárová, Cupraková, Lemesányiová, Marcinková

Ďalšie zaujímavosti zo športu

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články