EURO 2024: Program a výsledky na dnes - utorok, 9. júl (ME vo futbale)

Futbalisti Španielska. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|9. júl 2024 o 07:00

Pozrite si program na dnes na EURO 2024. Aký výsledok prinesie utorok, 9. júl?

BRATISLAVA. EURO 2024 (ME vo futbale) dnes pokračuje vyraďovacou časťou. Utorkový program určí prvého finalistu šampionátu.

Vo veľkom šlágri sa stretne Španielsko a Francúzsko. Oba tímy si vybojovali postup zo štvrťfinále až po predĺžení, resp. po pokutových kopoch.

Španieli vyradili domáce Nemecko vďaka gólu Merina zo 119. minúty duelu, v riadnom hracom čase skončilo stretnutie nerozhodne 1:1.

Francúzi po bezgólovej remíze v riadnom hracom čase a predĺžení museli ísť proti Portugalsku až do penaltového rozstrelu, v ktorom triumfovali 5:3.

Duel sa bude hrať od 21.00 h v Allianz Arene v Mníchove. Víťaz tohto stretnutia sa vo finále stretne s víťazom zápasu Holandsko - Anglicko.

Pozrite si aktuálny pavúk aj celkový program šampionátu.

Program a výsledky na EURO 2024 dnes (utorok, 9. júl)