2 - 4
0:1, 1:2, 1:1
Slovensko na MS v hokeji 2024

Slovensko získalo dôležité tri body. Pozrite si, ako vyzerá tabuľka skupiny B

Slovenskí hokejisti sa tešia po strelenom góle v zápase Slovensko - Poľsko v skupine B na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|18. máj 2024 o 22:44

Pozrite si, ako vyzerá aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024. Na ktorom mieste je Slovensko po zápase proti Francúzsku?

OSTRAVA. Slovensko má za sebou svoj piaty zápas v skupine B na MS v hokeji 2024, keď zdolalo Francúzsko 4:2.

Slovenskí hokejisti potvrdili rolu favorita a získali dôležité, ale aj očakávané tri body v boji o postup do štvrťfinále.

Po piatich zápasoch ich majú na konte 11 a v skupine im patrí priebežná 3. priečka za Švédskom a Nemeckom, o bod pred USA.

Pozrite si tabuľku skupiny B a tiež celkový program šampionátu.

Aktuálna tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»Slovensko získalo dôležité tri body. Pozrite si, ako vyzerá tabuľka skupiny B