Ani Lewandowski by sa nehanbil, ospevoval gól Škriniara komentátor

Milan Škriniar.
Milan Škriniar. (Autor: TASR)
Michal Šášky|14. jún 2021 o 19:40 (aktualizované 14. jún 2021 o 19:55)

Pozrite si gól, ktorý strelil Milan Škriniar v zápase Slovensko - Poľsko na ME vo futbale (EURO 2020 / 2021).

PETROHRAD. V marci 2021 strelil Milan Škriniar proti Malte prvý gól v najcennejšom drese. Na EURO 2020 pridal svoj druhý reprezentačný gól v kariére.

V 69. minúte pohotovo zvýšil na 2:1 v úvodnom zápase E-skupiny EURO 2020 proti Poľsku.

"Za takéto zakončenie by sa nehanbil ani Robert Lewandowski," komentoval v priamom prenose RTVS futbalový expert Marián Zeman.

Slováci dokonale využili presilovku, ktorú im ponúkol skúsený poľský stredopoliar Grzegorz Krychowiak, ktorý dostal v 62. minúte druhú žltú kartu a rozhodca ho vylúčil.

Škriniar sa dostal v šestnástke k odrazenej lopte, dlhou nohou šikovne spracoval loptu a pohotovo tvrdou prízemnou strelou prekonal Szczesneho.

Šéf obrany a strelec víťazného gólu sa ukázal ako líder Slovenska. Po zápase bol vyhlásený za najlepšieho hráča stretnutia.

Slovenskí futbalisti zvíťazili v otváracom zápase E-skupiny EURO 2020 nad Poľskom 2:1. Najbližšie sa stretnú so Švédskom v piatok 18. júna o 15.00 h opäť na Štadióne v Petrohrade.

Tabuľka: skupina E

Z = zápasy, V = Výhry, R = Remízy, P = Prehry, B = Body

Domov»EURO 2021»Ani Lewandowski by sa nehanbil, ospevoval gól Škriniara komentátor