Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Hádzanárom blahoželala primátorka Andrea Turčanová

S cennou trofejou. Sprava A. Turčanová, L. Urban a J. Hudáč. (Autor: Ján Leško)
Ján Leško|Publikované 5. feb 2018 o 23:00

Na Považí si ďalší úspech so svojím tímom vychutnal aj Miloslav Chmeliar.

Odveta finále SP hádzanárov: Pov. Bystrica - Prešov: fotogaléria

4.2.2018

PREŠOV. Zaujímavosťou finálovej série o Slovenský pohár v hádzanej mužov 2017/2018 je skutočnosť, že po dlhom čase v prvom domácom zápase v hľadisku THA chýbal majiteľ Tatrana Prešov Miloslav Chmeliar.

Na Považí si ale aj on ďalší úspech so svojím tímom vychutnal.

„V čase prvého zápasu som sa vracal autom zo zahraničia. Keď som dostal prvú informáciu o výsledku prvého polčasu (14:13), ostal som smutný. Druhý ma ale už rozveselil a po konečnom desaťgólovom rozdiele (34:24) som bol presvedčený, že SP nám ani tento rok neunikne. Iste, ani v odvete mužstvo nehralo dobre, zjavne nebolo ešte v pohode. Tréner Goluža bol dlhšie mimo, počas asociačnej prestávky sa nám mnohí hráči rozpŕchli v podstate po celej Európe. Zrejme aj preto ten nie celkom presvedčivý rozbeh v tomto roku. Slovenský pohár ale vezieme domov aj napriek tomu, že sme na Považí iba remizovali, takže v tomto zmysle som i ja spokojný,“ vyriekol po zisku pätnástej pohárovej trofeje M. Chmeliar.

K ďalšiemu významného úspechu hádzanárov Tatrana Prešov osobne zablahoželala primátorka mesta Prešov Andrea Turčanová a poslanec Juraj Hudáč.

Článok vyšiel v týždenníku MY Prešovské noviny č.5/2018. V predaji od utorka 6. 2. do pondelka 12. 2.

Autor: Ján Leško

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.