Viktor Úradník (v popredí v čiernom drese) v stretnutí Kalinovo - Rimavská Sobota. (Autor: Titanilla Bőd)
Titanilla Bőd|3. mar 2024 o 23:25

Zápas bol ako na horskej dráhe.

KALINOVO. Šesť gólov, dva pokutové kopy, dve červené karty. Treťoligové derby medzi TJ Baník Kalinovo a MŠK Rimavská Sobota prinieslo veľa drámy a emócií.

Stretnutie sa skončilo remízou 3:3, s čím boli vzhľadom na priebeh stretnutia spokojní obaja tréneri.

Išlo o súboj fariem Podbrezovej a Ružomberka. V základnej zostave domácich nastúpili štyria hráči Podbrezovej: Adam Danko, Muhammed Hydara, Lekan Okunola a Alasana Yirajang.

V drese hostí v rámci striedavého štartu nastúpili piati Ružomberčania: Dominik Ťapaj, Kevin Švehla, Giuliano Antonio Marek, David Jackuliak a Viktor Úradník.

Pôvodný zámer bol taký, že Úradník bude na jar v Rimavskej Sobote na hosťovaní, no keďže v klube sú už na hosťovaní traja hráči Ružomberka a to je maximálny počet z jedného klubu, za farmu bude nastupovať v rámci striedavých štartov.

Rýchle vylúčenie

Hostia z Rimavskej Soboty hrali prakticky celý zápas o jedného menej. Už v šiestej minúte dostal červenú kartu ich kapitán Peter Petrán.

Domov»Futbalnet»Kapitán sa nechal vylúčiť už v šiestej minúte. Súpera trafil do chúlostivých partií