Slovan zobudil až príchod Weissa, ten má výbornú streleckú formu

Jaromír Zmrhal (vľavo) sa teší z gólu s Vladimírom Weissom.
Jaromír Zmrhal (vľavo) sa teší z gólu s Vladimírom Weissom. (Autor: TASR)

Slovan Bratislava postúpil do semifinále pohárovej súťaže.

Slovnaft Cup - štvrťfinále

Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 2:0 (0:0)

Góly: 53. Weiss, 73. Zmrhal

Zostavy a štatistiky nájdete na tomto odkaze >>>

BRATISLAVA. Futbalisti bratislavského Slovana sa stali prvým semifinalistom Slovenského pohára v sezóne 2021/2022.

Obhajca domáceho double, v drese ktorého dostalo šancu viacero hráčov zo širšieho kádra, si poradil na Tehelnom poli s ViOnom Zlaté Moravce-Vráble 2:0.

Po prvom polčase bolo skóre nerozhodné a "belasých" nakopol až príchod Vladimíra Weissa. Ten v 53. minúte strelil úvodný gól zápasu a o dvadsať minút neskôr na neho nadviazal český legionár Jaromír Zmrhal.

Weiss má v týchto dňoch výbornú streleckú formu.

V posledných šiestich zápasoch strelil päť gólov a okrem súboja so Zlatými Moravcami strelil víťazný gól aj pri ligovom obrate na pôde Pohronia.

Okrem toho žiaril v ligovom súboji so Žilinou. Pod Dubňom dvakrát skóroval a v 81. minúte po jeho presnom centri skóroval Samuel Mráz.

O 19.00 h nastúpi v druhom štvrťfinále Trenčín proti Skalici, v stredu sú na programe zápasy Žilina - Spartak Trnava a Senica - Pohronie.

Domov»Futbalnet»Slovan zobudil až príchod Weissa, ten má výbornú streleckú formu