Strelili päť gólov za 28 minút. Žilinské béčko deklasovalo Poprad

Futbalisti MŠK Žilina. (Autor: Lukáš Grinaj - TASR)
Sportnet|9. dec 2020 o 16:08

Žilinčania vyhrali piaty duel za sebou.

II. liga - 10. kolo - dohrávka

MŠK Žilina B - FK Poprad 6:0 (5:0)

Góly: 4. a 28. Iľko, 2. Jibril, 19. Myslovič, 24. Slebodník, 70. Farský (z 11 m)

Rozhodoval: Marhefka, ŽK: 69. Kočik (Poprad)

Podrobné štatistiky nájdete na tomto odkaze >>>

Žilina B: Belko – Anang (46. Majdan) , Nemčík, Nagy (71. Krkoška), Javorček, Farský, Myslovič, Paur (C) (57. Jambor), Slebodník, Jibril (77. Holáň), Iľlko (46. Kaprálik)

Poprad: Pohoryliak – Šesták (46. Se. Jurčišin), Rumanský, Andrić, Kočik, Grešák (C), Maliňák, Sv. Jurčišin (88. Živčák), Angelo (81. Šoltíšik), Maliňák (66. Hurný), Plakalo (66. St. Hillaire)

ŽILINA. Futbalisti MŠK Žilina B deklasovali v stredajšej dohrávke 10. kola druhej ligy na domácom trávniku FK Poprad 6:0.

Skóre otvoril v 2. minúte domáci Jibril. Žilinčania už v 28. minúte vyhrávali 5:0, keď druhýkrát v zápase skóroval Iľko.

Popradčania si na nejaký čas vydýchli, ale v 70. minúte inkasovali ešte raz. Posledný domáci zásah zaznamenal Farský, ktorý premenil penaltu. Tesne predtým dostal žltú kartu hosťujúci Kočik.

Žilinské béčko dosiahlo už piaty triumf za sebou a po horšom začiatku sezóny sa v tabuľke posunulo na 7. miesto.

Poprad zaznamenal porážku po dvoch výhrach a je na predposlednej 14. priečke. Po odčítaní šiestich bodov má na konte iba tri a pred mladíkmi Slovana Bratislava je len o skóre.

Domov»Futbalnet»Strelili päť gólov za 28 minút. Žilinské béčko deklasovalo Poprad