ONLINE: FK Humenné - FC Petržalka dnes, II. liga LIVE (25. kolo)

FK Humenné - FC Petržalka: ONLINE prenos zo zápasu 25. kola II. ligy.
FK Humenné - FC Petržalka: ONLINE prenos zo zápasu 25. kola II. ligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|20. apr 2024 o 13:30

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu 25. kola II. ligy: FK Humenné - FC Petržalka.

HUMENNÉ. Futbalisti FK Humenné a FC Petržalka dnes hrajú zápas 25. kola II. ligy.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: FK Humenné - FC Petržalka dnes (II. liga LIVE, 25. kolo, sobota, výsledky, NAŽIVO)

MONACObet liga  2023/2024
20.04.2024 o 16:30
25. kolo
Humenné
0:2
(0:1, 0:1)
90' minúta
Ukončený
Petržalka
Prehľad
Góly: 38. Konan, 53. Danek. ŽK: 39. Streňo (HUM), 42. Franko (HUM), 82. . (HUM), 82. Horváth (HUM) – 23. Kelembet (FCP), 29. Jakubko (FCP), 42. Oršula (FCP), 82. Špehar (FCP). Rozhodca: Kolofík – Kuba, Železňák.
90
Koniec zápasu.
90
changeStriedanie v tíme FC Petržalka:
z ihriska odchádza Oduko, prichádza Liener,
z ihriska odchádza Begala, prichádza Hečko.
82
yellowCardŽltá karta pre tím FK Humenné (Horváth).

Žltá karta pre tím FC Petržalka (Špehar).
82
yellowCardŽltá karta pre tím FK Humenné (.).
77
z ihriska odchádza Danek, prichádza Riznič.
67
changeStriedanie v tíme FK Humenné:
z ihriska odchádza Streňo, prichádza Avetisian.
63
z ihriska odchádza Kelembet, prichádza Špehar.
61
z ihriska odchádza Zlacký, prichádza Bastl.
60
Zaútočila aj Petržalka, Gašparovič strieľal takmer z bránkovej čiary, nebol úspešný.
58
Humenné sa tlačí do útoku, Petržalka ale odoláva a dobre bráni. Prihrávku Kranthoveho zastavil Jakubko.
57
Streňo prihrával pod seba na Ahla, jeho strela zvnútra šestnástky bola zblokovaná.
56
Propagačný pokus Humenného spoza šestnástky, lopta išla asi dva-tri metre vedľa pravej žrde.
53
goalPetržalka dala gól!
Od 53. minúty je to už 2:0 pre Petržalku! Gašparovič vysunul kolmicou PATRIKA DANEKA, ktorý sa v koncovke nemýlil. Po zemi poslal loptu popri Knurovskom k vzdialenejšej ľavej žrdi.
46
z ihriska odchádza Harba, prichádza Gašparovič.
46
Začal sa druhý polčas.
Po prvom polčase vyhráva Petržalka nad Humenným 1:0. V 38. minúte skóroval Konan.
Druhý polčas sa začne o 17:35.
45+4
Prvý polčas sa skončil.
45+2
Humenné sa ešte tlačí do zakončenia, lopta padá v šestnástke, Petržalka to ubránila.
44
Frankov pokus o center blokuje Jakubko.
43
z ihriska odchádza Balica, prichádza Maťaš.
42
yellowCardŽltá karta pre tím FK Humenné (Franko).

Žltá karta pre tím FC Petržalka (Oršula).
41
Dosť nervózny zápas, ďalšia roztržka na ihrisku po zákroku na Konana.
39
yellowCardŽltá karta pre tím FK Humenné (Streňo).
38
Priamo zo štandardky hostia neskórovali, ale z následnej situácie už áno. Center z ľavej strany hlavičkoval jeden z hostí do Knurovského, z dorážky sa následne dokázal zblízka presadiť ARNAUD KONAN.
37
Streňo s nedovoleným zákrokom na Oduka, priamy kop pre Petržalku od pravej postrannej čiary.
36
Dzúrikov zrazený pokus chytá Halouska do rukavíc.
34
Streňo odcentroval od rohovej zástavky, Kranthove loptu tesne netrafil.
33
Streňo si zasekol brániaceho hráč a z uhla strieľal, Oršula blokuje na rohový kop.
29
Streňo to poriadne schytal od Jakubka, potrebuje ošetrenie.
29
yellowCardŽltá karta pre tím FC Petržalka (Jakubko).
28
Streňov pokus z priameho kopu nemal potrebnú razanciu, lopta po zemi končí u Halousku.
26
Streňo postupoval s loptou na os ihriska, fauloval ho Begala. Priamy kop pre Humenné.
25
Súboje v strede poľa, lopta je napokon prisúdená Petržalke.
23
yellowCardŽltá karta pre tím FC Petržalka (Kelembet).
22
Po zákroku na jedného z domácich vznikla na trávniku roztržka.
21
Priamy kop Humenného, center končí v bočnej sieti.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

FK Humenné: Knurovský – Zlacký, Kranthove, Horváth Komjatý, Dzurík, Balica, Streňo (C), Harvila, Ahl, Franko
Náhradníci: Bastl, Avetisian, Vasiľ, Maťaš, Šuľák, Baláž

FC Petržalka: Halouska – Jakubko, Begala, Harba, Danek, Nagy, Kelembet, Oduko, Oršula (C), Konan, Šurnovský
Náhradníci: Sokol, Riznič, Špehar, Hečko, Liener, Halo, Gašparovič

Rozhodca: Kolofík – Kuba, Železňák.
V 25. kole MONACObet ligy hostí Humenné mužstvo Petržalky. Stretnutie sa začína o 16:30.

Humenné sa nachádza na 5. mieste, na konte má 42 bodov. Po troch výhrach v minulom kole iba remizovalo s Trebišovom 1:1.

Petržalke patrí 3. priečka so ziskom 48 bodov. Na druhý Prešov strácajú Petržalčania päť bodov. Ťahajú štvorzápasovú víťaznú šnúru, v minulom kole zdolali Dolný Kubín 4:0.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:30.