Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Asistentom trénera v Michalovciach bude Vodila

Tréner Ján Vodila vie, na čom musia ešte zverenci popracovať. (Autor: tasr)
SITA|Publikované 24. júl 2017 o 19:20

Do prípravy sa zapojilo 27 hokejistov, okrem skúsených hráčov aj viacerí mladíci.

MICHALOVCE. Hokejisti Dukly Ingema Michalovce zatiaľ na suchu začali s prípravou a novú sezónu.

Tréner Miroslav Ihnačák naordinoval hráčom dvojfázové tréningy. Na budúci pondelok už vykorčuľujú hráči semifinalistu uplynulého ročníka I. ligy na ľad.

Keďže ich domovský stánok rekonštruujú, útočisko nájdu na zimnom štadióne vo Vranove nad Topľou, na ktorom odohrajú aj tri z celkovo siedmich prípravných zápasov.

Po tréningovej záťaži bude pre Michalovčanov prvým testom 10. augusta súboj v maďarskom Miškovci. Informuje o tom michalovský klub v tlačovej správe.

Tréner Miroslav Ihnačák už má asistenta, pomáhať vo vedení tréningového procesu i na zápasovej striedačke mu bude 56-ročný bývalý center, niekdajší československý reprezentant, dvojnásobný federálny majster Ján Vodila.

Prišli aj posily

Do prípravy sa zapojilo 27 hokejistov, okrem skúsených hráčov aj viacerí mladíci.

Brankársku dvojicu spolu s Adamom Trenčanom by mal vytvoriť 21-ročný Maximilián Pajpach.

Zatiaľ naposledy chytal v extraligovom Poprade a vypomáhal v prvoligovej martinskej rezerve. V roku 2014 si ho v šiestom kole draftu vybralo Colorado.

Ďalšou novou tvárou v mužstve je obranca Marek Kolba. Trojnásobný slovenský majster so Slovanom Bratislava a HC Košice sa do domácej súťaže môže vrátiť po dvojročnom pôsobení vo francúzskom Dijone.

Dvakrát si aj obliekol slovenský reprezentačný dres.

Zoznam hráčov v príprave HK Dukla Ingema Michalovce

Ľuboš Balko, Tomáš Bánovský, Ivan Brezniak, Branislav Cvengroš, Martin Dolgoš, Kirill Domajev, Roman Dzúr, Ľuboš Fajčák, Ivan Fedorko, Rastislav Gašpar, Daniel Hančák, Marek Kolba, Jakub Linet, Filip Oravec, Maximilián Pajpach, Dávid Rušin, Lukáš Tóma, Adam Trenčan, Tomáš Valečko, Dominik Borov, Róbert Hercik, Roman Jaššo, Tobias Lancoš, Nikolas Lancoš, Pavol Masaryk, Tomáš Tkáčik, Gabriel Vereš.Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.