V prvom domácom jesennom stretnutí remizovala Haniska so Zvolenom 2:2.

Jaroslav Glovičko10.12.2017
    Galéria z Volebnej konferencie VsFZPohľad do rokovacej sály konferencie VsFZ. Jej delegáti zvolili verejným hlasovaním za predsedu VsFZ na ďalšie štvorročné obdobie Richarda Havrillu. Na konferencii boli prítomní prezident SFZ Ján Kováčik, generálny sekretár SFZ Jozef Kliment, člen VV SFZ pre legislatívno a organizačné otázky Peter Sepeši, reprezentačný tréner Ján Kozák či prezident ÚLK Ivan Kozák.
  • Galéria Sabinov - V. Opátske
    Jaroslav Glovičko03.10.2017
    Galéria Sabinov - V. OpátskeFotogaléria zo stretnutia III. ligy Sabinov - V. Opátske, v ktorom hostia nadelili domácim 5 gólov. Dvakrát do čierneho trafil Bandžuch a Haluška, jeden pridal Dobias.
  • Galéria V. Opátske - Šar. Michaľany
    Jaroslav Glovičko02.08.2017
    Galéria V. Opátske - Šar. MichaľanyV úvodnom jesennom kole III. ligy hostil druhý celok uplynulého ročníka V. Opátske nováčika zo Šar. Michalian. diváci sledovali rušný futbal s množstvom šancí na oboch stranách. Duel dotiahol do víťazného konca papierový favorit (2:1), keď oba góly strelil Bandžuch. Za hostí znižoval Jačišin.
  • Treťoligová galéria
    Jaroslav Glovičko06.06.2017
    Treťoligová galériaV predohrávanom 30. kolo hostilo v tabuľke druhé V. Opátske tretiu Sninu.
  • Druholigová galéria
    Jaroslav Glovičko27.02.2017
    Druholigová galériaHaniska si zmerala sily v príprave s maďarským celkom Budoarsi.
    Jaroslav Glovičko01.11.2016
    Druholigová galériaV druhom domácom stretnutí v rade Haniska iba remizovala. Predtým darovala bod Popradu, tentoraz ratovala bod s Odevou Lipanyi, keď vyrovnal na 1:1 kapitán Pastor.
    Treťoligová galériaSnina v domácom prostredí prerušila úspešnú sériu V. Opátskeho bez prehry. Víťazstvo 2:1 je pre Sninu šiestym duelom bez prehry v rade, na druhej strane Opátske okúsilo trpkosť prehry po 36 stretnutiach!!!
    Jaroslav Glovičko26.10.2016
    Treťoligová galériaPo sérii remíz sa futabalisti V. opátskeho dočkali vytúženého víťazstva a v domácom prostredí zdolali Svidník 3:1. Do streleckej listiny sa po dlhšej odmlke zapísala dvojica strelcov Zeher a Bandžuch. Na 3:0 zvyšoval Ilinjo, za hostí znížil Cicman.
    Druholigová galériaV troch stretnutiach po sebe bodovali hráči Hanisky, naposledy doma remizovali s Popradom 2:2.
    Jaroslav Glovičko05.10.2016
    Druholigová galériaFutbalisti Hanisky v domácom prostredí nestačili na košickú Lokomotívu, ktorej podľahli 2:3.
  • Galéria V. Opátske - Bard. N. Ves 0:0
    Jaroslav Glovičko29.09.2016
    Galéria V. Opátske - Bard. N. Ves 0:0Strelcom oboch celkov akoby v tomto stretnutí zvlhol pušný prach, preto nečudo že sa duel skončil bez gólov. Opátske aj naďalej drží sériu stretnutí bez prehry už viac ako tridsať kôl!
  • Galéria V. Opátske - Prešov jun.
    Jaroslav Glovičko04.08.2016
    Galéria V. Opátske - Prešov jun. Duel dvoch rozdielnych polčasov sa nakoniec skončil deľbou bodov. Do prestávky boli strelecky aktívnejší domáci, avšak hostia v druhom dejstve tromi gólmi za osem minút zmazali trojgólový náskok hostiteľov.