05.10.2020, Ján Farbula

Obsadenie R a DS – PR BFZ 6.-14.10. 2020 č. 11

05.10.2020, Ján Farbula
Obsadenie R a DS – PR BFZ 6.-14.10. 2020 č. 11
image

Obsadenie R a DS – PR BFZ 6.-14.10. 2020 č. 11

Súťaže riadené SFZ

Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 4. kolo

7.10. 14.30-16.45 (STREDA) Slovan – D. Streda Hajnala, Krčová, Ralbovský

Ml. dorast I. liga I. LMD – U17, U16 – 10. kolo

10.10. 11.00-13.15 Slovan – Senica Tramita, Vašš, Martinkovič

St. Ml. dorast II. liga II. LSMD – U19, U17 – 11. kolo

10.10. 10.00-12.30 Inter – Senec Ďurčo, Fischer, Gosiorovský; Líška (HP UT Stupava)

11.10. 10.00-12.30 K. Ves – Partizánske Bohun, Tománek, Hegedüs; Perašín (HP Lamač)

11.10. 12.00-14.30 Domino – Dubnica Štepanovský, Kožuch, Čižmár; Kroneraff

St. žiaci I. liga I. LSŽ – U15, U14 – 7. kolo

9.10. 13.30-15.30 (PIATOK) Inter – Domino Henček, Hajnala

10.10. 10.00-12.00 K. Ves – Dubnica Ralbovský, Kardelis

10.10. 10.00-12.00 FC Petržalka – Z. Moravce  Krčová, Martiš

Ženy II. liga – 7. kolo

11.10. 10.00 D. Lužná – Z. Moravce Hajnala, Hádek

Súťaže riadené BFZ

Seniori III. liga Bratislava – 11. kolo

10.10 15.30 PŠC Pezinok – Kalinkovo Pati Nagy, Tománek, Štepanovský; Páchnik

11.10. 10.30 Rača – Rovinka Polakovič, Ralbovský, Vašš; Schmidt

11.10. 15.30 Tomášov – Bernolákovo Lalo, Parilák (SFZ), Malovec Ri.; Keller

11.10. 15.30 Ivanka p/D – Báhoň Krčová, Chromý (SFZ), Martiš; Dobrovský

11.10. 15.30 D. Lužná – Inter  Cvengroš, Kachnič, Uram; Truchlý

11.10. 15.30 Most p/B – Rusovce Pavlíková, Straka (SFZ), Kardelis; Lazar

11.10. 15.30 Rohožník – D. N. Ves Dubravec, Ďurčo, Srna; Pavlík J.

14.10. 18.30 (STREDA) Senec – FC Malacky  Ziemba (SFZ), Bednár (SFZ), Štrbo (AR2 ); Mókoš

Seniori IV. liga Bratislava – 11. kolo

10.10. 15.30 Vrakuňa – Kostolište Hegedüs, Bohun, Kachnič; Vician

10.10. 15.30 Láb – Jakubov Kožuch, Farkaš, Valko; Lônčík

11.10. 15.30 N. Dedinka – Závod Tanglmayer, Bláha, Vašš; Príkopa

11.10. 15.30 CFK Pezinok – Domino Šafárik, Hudy, Bogdáň; Darlea

11.10. 15.30 Limbach – Čunovo Martinkovič, Malovec Ro., Gosiorovský; Mydlárik

11.10. 15.30 S. Grob – Vajnory Piatka, Harajbič, Hádek; Hájek

11.10. 15.30 V. Leváre – Lamač Choreň (SFZ), Henček, Brody; Pavlík R.

11.10. 15.30 K. Ves – Sv. Jur Fischer, Tramita, Hajnala; Slezák (HP Zohor)

St. dorast III. liga SD – U19 – 8. kolo

6.10. 16.00 (UTOROK) Bernolákovo – Žolík Malacky Bogdáň, Tanglmayer

7.10. 15.00 (STREDA) Rača – FC Petržalka „B“ Malovec Ro., Mallovec Ri.

7.10. 16.00 (STREDA) D. N. Ves – Domino „B“ Henček, Gosiorovský

St. dorast III. liga SD – U19 – 9. kolo

10.10. 9.30 PŠC Pezinok – Rača Srna, Lalo

10.10. 10.00 Domino „B” – Bernolákovo Hajnala, Cvengroš

10.10. 10.00 Žolík Malacky – Ružinov Hudy, Tománek

10.10. 11.00 NŠK 1922 – D. N. Ves Čižmár, Tanglmayer

10.10. 14.00 Kráľová p/S – D. Lužná Hádek, Piatka

10.10. 15.30 FC Petržalka „B” – Ivanka p/D Uram, Malovec Ro.

St. dorast III. liga SD – U19 – 7. kolo

14.10. 15.30 (STREDA) D. N. Ves – Bernolákovo Malovec Ro., Hegedüs

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 7. kolo

6.10. 16.00 (UTOROK) Lamač - Žolík Malacky Malovec Ro., Malovec Ri.

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 9. kolo

10.10. 9.00 NŠK 1922 – Žolík Malacky Tanglmayer

10.10. 11.00 Lamač – Iskra Petržalka Henček

10.10. 12.00 FK Dúbravka – Z. Bystrica Harajbič

10.10. 13.00 Jakubov – Jarovce Polakovič

11.10. 10.00 Inter „B” – FC IMAS Bláha

Ml. dorast MD3R „A“ – U17 – 14. kolo

14.10. 15.30 (STREDA) FK Dúbravka – FC IMAS Ralbovský

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 8. kolo

8.10. 16.00 (ŠTVRTOK) Rača – PŠC Pezinok Tanglmayer

Ml. dorast MD3R „B“ – U17 – 9. kolo

10.10. 15.30 Vajnory – Ružinov Brody

11.10. 9.30 PŠC Pezinok – Vrakuňa Farkaš

11.10. 13.00 Ivanka p/D – Šenkvice Martiš

11.10. 13.00 Senec „B” – Rača Pati Nagy (HP Čataj)

11.10. 14.00 Modra – Miloslavov Farkaš

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 10. kolo

8.10. 16.30-15.00 ŠTVRTOK) Vrakuňa – Šenkvice Hajnala

St. a ml. žiaci II. liga SŽ – U15 a MŽ –U13 – 11. kolo

10.10. 9.00-11.00 Bernolákovo – Sv. Jur Bogdáň

10.10. 9.00-11.00 FKP Bratislava – Rača Malovec Ri.

10.10. 9.30-11.30 Šenkvice – PŠC Pezinok  Dubravec

10.10. 9.30-11.30 Rusovce – Vrakuňa Šafárik

10.10. 10.00-12.00 Senec – Ružinov Szakáll

11.10. 9.30-11.30 Žolík Malacky – Modra Hudy

11.10. 11.00-13.00 NŠK 1922 – Jarovce Ťažký (ObFZ-M), Šusták (ObFZ-M)

Súťaže riadené ObFZ BA-Mesto

St. žiaci SZM „B“ – 7. kolo

11.10. 13.00 Tomášov – Ivanka p/D Malovec Ri.

Prečítané: 96x