Shiffrinová? Dodnes sleduje moje videá (kniha Vykroč ako legenda)

Kniha Vykroč ako legenda.
Kniha Vykroč ako legenda. (Autor: TASR)
Sportnet|7. feb 2022 o 16:45

Od utorka si môžete kúpiť knihu Vykroč ako legenda.

10 mien, 10 silných príbehov, 10 zaujímavých rozhovorov. Hrdinami knihy Vykroč ako legenda, nájdete v dňoch 8. až 13. februára v stánkoch v špeciálnom vydaní denníka SME, sú slovenské športové osobnosti.

Čo prezradili Zdeno Cíger, Ján Filc, Stanislav Griga, Natália Hejková, Dominik Hrbatý, Martina Moravcová, Ľubomír Moravčík, Veronika Velez Zuzulová, Erik Vlček a Ján Zachara?

Vykroč ako legenda

Knihu Vykroč ako legenda nájdete v dňoch 8. až 13. februára v stánkoch v špeciálnom vydaní denníka SME len za 5.99 eur.

Každého z nich viac než hodinu spovedala dvojica športových nadšencov Jaroslav Jeleník a Michal Kolek v podcaste Vykroč, ktorý nájdete na portáli Sportnet.sk.

Čo prezradili legendy?

Bývalý hokejista a neskôr tréner Zdeno Cíger hovorí o tom, ako mu v NHL neraz šlo o život, aj o tom, prečo založil v Bratislave hokejovú akadémiu.

Hokejový tréner Ján Filc si spomína na pamätný olympijský turnaj vo Vancouveri, futbalový tréner a bývalý skvelý zakončovateľ Stanislav Griga prezradí, prečo nenechá vnuka vyhrať ani v kartách a basketbalová trénerka Natália Hejková hovorí aj o najťažšom období úspešnej kariéry. 

Obálka knihy Vykroč ako legenda.
Obálka knihy Vykroč ako legenda. (Autor: Sportnet)

Dominik Hrbatý vysvetlí, ako sa na kurte využívajú psychologické zbrane a niekdajší futbalový virtuóz Ľubomír Moravčík debatuje o tom, prečo bol milovaný aj nenávidený.

Ján Zachara je najstarší žijúci slovenský olympijský víťaz a jeho rozprávanie je pútavou kronikou 20. storočia. S Erikom Vlčekom sa zasa ocitnete na hladine, s Martinou Moravcou na chvíľu aj pod ňou. 

Veronika Velez Zuzulová zavedie čitateľa do zákulisia "bieleho cirkusu", seriálu pretekov najlepších lyžiarok sveta, ktoré Slovensko naďalej pozorne sleduje vďaka Petre Vlhovej.

"V roku 2020 šla v Semmeringu okolo mňa Mikaela Shiffrinová a povedala mi, že si ešte stále pozerá moje videá," prezradila v jednej z odpovedí Velez-Zuzulová.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Shiffrinová? Dodnes sleduje moje videá (kniha Vykroč ako legenda)