Patrik Tybor

Peter Sagan.
17.09.20211
Na MS do Belgicka pôjde 16 Slovákov, vrátane Saganovcov či BaškuFavoritom v kategórii Elite bude Wout van Aert.
17.09.20211
Martin Laas z Bora-Hansgrohe vyhral 1. poletapu na Okolo Slovenska 2020.
16.09.2020
Začiatok Okolo Slovenska ovplyvnili pády. Poletapu vyhral cyklista BoryNajrýchlejší v záverečnom špurte bol Estónec Laas.
16.09.2020
Giacomo Nizzolo.
26.08.20209
Juraj Sagan bojoval v hlavnej skupine, majstrom Európy sa stal NizzoloSlovenský cyklista skončil pätnásty.
26.08.20209
Peter Sagan počas MS v cyklistike 2019.
01.10.20193
Sagan je v dvoch z troch rebríčkov v elitnej desiatke, majster sveta si polepšil o 311 miestRebríčky UCI po MS v cyklistike.
01.10.20193
19.09.20193
Peter Sagan spoznal pomocníkov na majstrovstvách sveta, Tybora nahradil CullyPomôže mu aj jeho brat.
19.09.20193
Jediným Slovákom na štartovej listine je Patrik Tybor.
06.09.2019
Tybor skončil na jednorázovke v Turecku druhý, Dukla vyhrala súťaž tímovSlovenskému tímu sa v Turecku darilo.
06.09.2019
26.08.20191
Sagan je v cyklistickom rebríčku UCI World na chvoste druhej desiatkyVedie Francúz Alaphilippe.
26.08.20191
Elia Viviani.
11.08.201945
Baška sa dlho držal v skupine favoritov, majstrom Európy je VivianiO titul v závere bojovali traja jazdci.
Ilustračná fotografia.
07.08.2019
Slovensko skončilo na ME v cyklistike v časovke mix štafiet na ôsmom miesteDisciplínu ovládli Holanďania.