Matej Ulík

Peter Sagan ukončil športovú kariéru po šampionáte v horskej cyklistike.
Miroslav Kováčik21.07.202479
Namiesto olympiády definitívne ukončil kariéru. Sagan sa rozlúčil na stupňoch víťazovCez víkend si Peter Sagan vybojoval dve druhé miesta.
Oslavy Mathieua Van Der Poela po pretekoch Elite na MS v cyklokrose 2024.
04.02.20242
Van der Poel sa stal šiestykrát majstrom sveta, Ulík došiel na konci štvrtej desiatkyV kategórii juniorov vyhral Talian Viezzi, zo Slovákov najlepší Benča.
04.02.20242
Stupienok víťazov v zmiešanej štafete na MS v cyklokrose 2024.
02.02.2024
Zmiešané štafety na MS v cyklokrose vyhrali Francúzi, Slováci skončili na 8. miesteV českom Tábore pokračujú MS v cyklokrose individuálnymi súťažami.
02.02.2024
ONLINE: Peter Sagan dnes ide preteky v horskej cyklistike ELITE mužov na MS v cyklistike 2023 v Glasgowe.online
12.08.202326
Horská cyklistika: Peter Sagan sa nekvalifikoval na OH v ParížiSledovali ste online prenos z pretekov cross country v horskej cyklistike ELITE mužov na MS v cyklistike 2023.
Slovenská reprezentantka v cyklokrose Tereza Kurnická.