Stupienok víťazov v zmiešanej štafete na MS v cyklokrose 2024.
Stupienok víťazov v zmiešanej štafete na MS v cyklokrose 2024. (Autor: X/UCI_CX)
TASR|2. feb 2024 o 18:12

V českom Tábore pokračujú MS v cyklokrose individuálnymi súťažami.

+3:57

TÁBOR. Slovenskí reprezentanti obsadili ôsme miesto v miešaných štafetách na majstrovstvách sveta v cyklokrose.

V českom Tábore skončili s mankom 3:57 minúty na víťazných Francúzov, ktorí v špurte zdolali Britov. Bronz si vybojovali Belgičania.

V slovenskom tíme nastúpili Tobias Hajkovský, Matej Ulík, Viktória Chladoňová, Sofia Ungerová, Dorota Vojíšková a Martin Surman.

Šampionát pokračuje cez víkend súťažami jednotlivcov, v Tábore štartuje dokopy jedenásť slovenských reprezentantov.

Domov»Cyklistika»Zmiešané štafety na MS v cyklokrose vyhrali Francúzi, Slováci skončili na 8. mieste