Jonna Sundlingová

Stupienok víťazov v tímšprinte žien klasickým spôsobom v rámci Svetového pohára v behu na lyžiach 2023/2024 v Lahti.
01.03.2024
V tímšprinte v Lahti suverénne víťazstvo Švédok, z víťazstva sa radovali aj NóriŠvédky Sundlingová a Svahnová predstihli druhé Fínky o takmer 25 sekúnd.
01.03.2024
Linn Svahnová a Frida Karlssonová.
19.01.2024
Veľká dominancia severských krajín. Nórsko ovládli mužský šprint, Švédsko ženskýJediný Slovák v štartovom poli Andrej Renda obsadil posledné 73. miesto.
19.01.2024
Pódium po tímšprinte mužov v Lahti 2023.
24.03.2023
Dramatický záver tímšprintu. Taliani mali na dosah skalp NórovPreteky sa nepočítali do bodovania Svetového pohára.
24.03.2023
Johannes Hoesflot Kläbo.
23.02.2023
V šprinte triumfovali favoriti, obhájili tak zlato spred dvoch rokovNa MS v severskom lyžovaní sa udeľovali prvé medaily.
23.02.2023
Švédska reprezentantka v behu na lyžiach Jonna Sundlingová.
21.01.2023
Šprint žien si podmanili Švédky, súťaž mužov ovládol hlavný favoritPoradie disciplíny vedie Švajčiarka Nadine Fähndrichová.
21.01.2023
Švédska bežkyňa na lyžiach Jonna Sundlingová.
11.03.2022
Slováci nebežali. Vo Falune vyhrali Jouve a SundlingováO 49 stotín sekundy zdolal Fína Mäkiho
11.03.2022
26.02.2022
Na oslavu im pustili ABBU, Švédky obsadili v Lahti kompletné pódiumMedzi mužmi uspel Nór Johannes Hösflöt Kläbo.