Výška, váha:

171 cm, 66 kg

Účasť na OH:

Paríž 2024

Prvá slovenská reprezentantka v boxe na OH si miestenku v Paríži 2024 vybojovala na posledný pokus, keď na turnaji v Thajsku postúpila do semifinále. Na aprílových majstrovstvách Európy 2024 skončila vo svojej kategórii bronzová.

Jessica Triebeľová s trénermi sa teší z olympijskej miestenky do Paríža.
Nikola Baďová09.06.2024
Dostala K.O., roztrhli jej obočie. Dievča z Oravy sa vrátilo a bude boxovať na olympiádeOtec na Vianoce kúpil lístky. Veril, že dcéra sa v Paríži predstaví.
Slovenská reprezentantka v boxe Jessica Triebeľová (vpravo).
02.06.2024
Rozhodlo posledné kolo. Slovenka si vybojovala miestenku do ParížaSlovensko má zatiaľ 21 športovcov kvalifikovaných na OH 2024.
02.06.2024
Tomi Kid Kovács počas jedného z duelov.
01.04.2020
Slovensko má naďalej jedného nakazeného športovca, Tomi Kid ostáva v karanténeTriebeľová či Takács mohli ísť domov.
01.04.2020
Slovenská boxerka Jessica Triebeľová a tréner Peter Triebeľ na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.
15.10.20184
Triebeľovej otec chce, aby skončila s boxom. On končíRozhodovanie nepovažuje za spravodlivé.
15.10.20184
Jessica Triebeľová.
Miloslav Šebela26.04.20181
Mladá šampiónka už v ringu rozplakala aj mužovJessica Triebeľová je trojnásobnou majsterkou Európy. Všetky tituly získala v boxerskom ringu.
Jessica Triebeľová s otcom Petrom, ktorý je jej trénerom.
26.04.20181
Triebeľová je po tretíkrát majsterkou Európy, vybojovala si právo účasti na OH mládežeMladá Slovenka dosiahla ďalší veľký úspech slovenského boxu.
26.04.20181
Igor Dopirák05.02.20189
Slovenská boxerka dokázala vo Švédsku to, čo sa osem rokov nikomu nepodariloJessica Triebeľová nadviazala vo Švédsku na svoj triumf zo Srbska.
15.01.2018
Mladá slovenská boxerka Triebeľová zdolala všetky súperky a vyhrala turnaj v SrbskuJessica Triebeľová sa predstavila už medzi staršími dorastenkami.
15.01.2018
Jessica Triebeľová (vpravo) súperkám nedala najmenšiu šancu.
09.07.20171
Mladá Slovenka obhájila v Sofii titul majsterky EurópySlovenská reprezentantka v boxe Jessica Triebeľová zvíťazila medzi mladšími dorastenkami.