Ivana Kuriačková

Slovenská reprezentantka v triatlone Ivana Kuriačková.
28.10.2023
Kuriačková sa prebojovala do najlepšej pätnástky, z výhry sa teší TaliankaRomana Gajdošová skončila 26.
28.10.2023
Romana Gajdošová.
21.10.2023
Gajdošová sa na pretekoch Svetového pohára v triatlone umiestnila v prvej dvadsiatkeDruhá Slovenka na podujatí Ivana Kuriačková skončila na 38. mieste.
21.10.2023
14.10.2023
Životný úspech slovenskej triatlonistky, na pretekoch Svetového pohára sa dostala do top 10Ďalšiu slovenskú zástupkyňu Romanu Gajdošovú klasifikovali v cieli na 24. pozícii.
14.10.2023
Zuzana Michaličková.
01.10.2023
Michaličková zaostala o takmer dve minúty. V Tangeri je víťazkou TertschováV nedeľných pretekoch dosiahla čas 1:00:45 hodiny.
01.10.2023
27.06.2023
Michaličkovej ušla elitná desiatka. Priznala, že musela prekonať krízyMichaličková stratila na víťazku 71 sekúnd.
27.06.2023
Miloslav Šebela02.06.20232
Stáž v európskom parlamente vymenila za boj o olympiádu. Má veľkú šancu Triatlonistka Kuriačková prerušila kariéru a vrátila sa silnejšia.
Richard Varga.
02.12.2022
Varga vyhral anketu Triatlonista roka už štrnásty raz, Kuriačková má desiaty triumfVarga dosiahol v tejto sezóne niekoľko úspešných výsledkov, Kuriačková triumfovala na Africkom pohári v Zimbabwe.
02.12.2022
Alžbeta Bačíková.
12.08.2022
Bačíková bola vo finále posledná, na ME bojovali aj triatlonistkySúhrn piatkových výsledkov na ME v Mníchove 2022.
12.08.2022
Slovenská reprezentantka v akvatlone Ivana Kuriačková.
24.06.2021
Kuriačková získala striebro na ME, Vargovi tesne ušla medailaVýsledky ME v akvatlone.