Slovenská reprezentantka v triatlone Ivana Kuriačková.
Slovenská reprezentantka v triatlone Ivana Kuriačková. (Autor: Ivana Kuriačková/ instagram)
TASR|14. okt 2023 o 09:22

Ďalšiu slovenskú zástupkyňu Romanu Gajdošovú klasifikovali v cieli na 24. pozícii.

ČCHENG-TU. Slovenská triatlonistka Ivana Kuriačková sa prvýkrát v kariére dostala do najlepšej desiatky na podujatí Svetového pohára.

V čínskom stredisku Čcheng-tu obsadila v sobotu 9. miesto, keď o viac ako dve minúty zaostala za víťaznou Biancou Seregniovou z Talianska.

Na druhej priečke skončila Belgičanka Claire Michelová, tretia bol Talianka Ilaria Zaneová.

Ďalšiu slovenskú zástupkyňu Romanu Gajdošovú klasifikovali v cieli na 24. pozícii s takmer osemminútovým mankom na víťazku.

24. Romana Gajdošová (obe SR) +7:48

Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Životný úspech slovenskej triatlonistky, na pretekoch Svetového pohára sa dostala do top 10