Filip Zubčič

Marco Odermatt.online
02.03.2024
Obrovský slalom: Andreas Žampa nepostúpil v Aspene do 2. kolaSledovali ste s nami ONLINE prenos z 1. kola obrovského slalomu mužov v rámci Svetového pohára v Aspene.
02.03.2024
Marco Odermatt sa teší z triumfu v nedeľnom obrovskom slalome v Alta Badia 2023.
17.12.2023
Zubčič sa mohol tešiť po takmer troch rokoch, na Odermatta mu však nestačil ani skvelý výkonOstatní lyžiari zaostali za najlepšou dvojicou o viac než dve sekundy.
17.12.2023
Marco Odermatt.
17.12.20236
Odermatt je blízko k ďalšiemu triumfu. Žampovci skončili za sebou, ale nepostúpiliDruhé kolo je na programe o 13.30 h.
17.12.20236
Adam Žampa počas obrovského slalomu v Santa Caterina 2020.
06.12.2020
Žampa si na ďalší úspech musí počkať, v nedeľu bolo proti počasieDôvodom je očakávané silné sneženie.
06.12.2020
Alexis Pinturault po triumfe v Hinterstoderi.
02.03.2020
Pinturault vyhral v Hinterstoderi aj obrovský slalom a stal sa novým lídrom celkového poradiaBratia Žampovci do druhého kola nepostúpili.
02.03.2020
Francúzsky lyžiar Alexis Pinturault na trati v 1. kole obrovského slalomu Svetového pohára v rakúskom Hinterstoderi.
02.03.2020
Druhé kolo obrovského slalomu v Hiterstoderi bude bez Slovákov, lídrom je PinturaultAdam Žampa nedokončil prvé kolo.
02.03.2020
horvátsky lyžiar Filip Zubčič na trati v obrovskom slalome Svetového pohára 22. februára 2020 v japonskom stredisku Juzawa Naeba.
23.02.20201
Štartovať mal aj Žampa. Slalom mužov v Japonsku zrušiliV Juzawa Naebe je silný vietor a husto sneží.
23.02.20201
Filip Zubčič vyhral obrovský slalom v japonskom stredisku Juzawa Naeba.
22.02.20201
Obrovský slalom v Japonsku vyhral Zubčič, Žampa dosiahol najlepší výsledok v sezóneChorvátsky lyžiar predviedol posun z dvanásteho miesta.