Elena Curtoniová

Lara Gutová-Behramiová.
16.03.20231
Gutová-Behramiová triumfovala v super-G, Vlhová sa prepadla v celkovom hodnoteníVíťazka dnešných pretekov získala aj malý glóbus v tejto disciplíne.
16.03.20231
ONLINE: Zjazd žien na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.online
11.02.20232
MS v lyžovaní: Víťazkou zjazdu žien sa stala Jasmine FluryováSledovali ste s nami ONLINE prenos zo zjazdu žien na MS v zjazdovom lyžovaní 2023.
11.02.20232
ONLINE: Super-G žien v talianskom stredisku Cortina d'Ampezzo 2023.online
22.01.2023
Svetový pohár v Cortine: Preteky super-G vyhrala MowinckelováSledovali ste s nami ONLINE prenos z nedeľného super-G žien v talianskom stredisku Cortina d'Ampezzo.
22.01.2023
Petra Vlhová.
18.12.202224
Vlhová odíde zo St. Moritzu bez bodu, super-G vyhrala ShiffrinováSlovenka nedokončila druhé preteky po sebe.
Sofia Goggiová v cieli zjazdu v stredisku St. Moritz 2022.
16.12.20224
Goggiovú zdolala iba jediná lyžiarka, ale dlho sa netešila. Zlomila som si dva prstyPiatkový zjazd v St. Moritzi vyhrala Curtoniová, Vlhová sa z pretekov odhlásila.
16.12.20224
Elena Curtoniová ide zjazd v stredisku Garmisch-Partenkirchen 2022.
29.01.20221
Posledný zjazd pred ZOH bude bez Vlhovej. Pozrite si štartové čísla v Ga-PaNeštartuje ani Shiffrinová. Preteky sa začínajú v sobotu o 11.30 h.
29.01.20221
Elena Curtoniová.
23.01.20223
Skúsená Curtoniová po prvý raz vyhrala super-G, Goggiová hrozivo spadlaGutová-Behramiová a Shiffrinová neboli ani v top 10.