Beat Feuz

Tessa Worleyová.
Nikola Baďová22.10.20231
Vlani ukončili profesionálnu kariéru. S kým nebude Vlhová súperiť? Na zjazdovkách sa už neobjaví majsterka sveta i mužskí olympijskí víťazi.
Nikola Baďová25.03.20232
Z kolotoča SP odišli veľké lyžiarske mená. S kým nebude Vlhová súperiť? Na zjazdovkách sa už neobjaví majsterka sveta i mužskí olympijskí víťazi.
Beat Feuz.
21.12.2022
Jazdiť na hrane bola jeho vášeň, olympijský víťaz ukončí kariéruRozlúči sa na obľúbenej zjazdovke v Kitzbüheli.
21.12.2022
Beat Feuz v stredisku Lake Louise.
Nikola Baďová25.11.20222
Na ľadovci sa nedá ísť 130 km/h. Neberte nám Lake Louise, kričia lyžiariZjazdári si stredisko v Kanade veľmi pochvaľujú.
Aleksander Aamodt Kilde.
16.03.20224
Kilde ukončil štvorročnú hegemóniu Feuza a získal malý glóbus za zjazdPosledný zjazd v sezóne vyhral Kriechmayr.
16.03.20224
Dominik Paris.
05.03.2022
Vzácna chvíľa pre lyžiarov. Dvaja krajania skončili zhodne tretíTalian Paris tromfol domáceho Kildeho.
05.03.2022
Švajčiarsky lyžiar Beat Feuz ovládol zjazd na ZOH 2022.
07.02.2022
Mužský zjazd rozhodla desatina. Medailu má aj 41-ročný FrancúzBeat Feuz ziskom zlata skompletizoval medailovú zbierku.
07.02.2022
Beat Feuz.
23.01.2022
Na legendárnej zjazdovke zdolal lídra SP. Zjazd v Kitzbüheli vyhral FeuzOdermatt zaostal o 21 stotín.
23.01.2022
Beat Feuz.
25.11.2021
Ťažké časy a kultúrny šok. Švajčiarsky lyžiar sa neteší na olympiádu v PekinguOpäť sa ocitneme na mieste, kde lyžovanie nemá takmer žiadnu tradíciu, vraví.