Alžbeta Bačíková

Alžbeta Bačíková.
02.02.2024
Vrásky jej robila náročná cesta aj rozpočet. Bačíková dosiahla vo Svetovom pohári kvalitný výsledokChýbala tomu už len malá chybička, zhodnotila.
02.02.2024
Belgičanka Lotte Kopecká počas ME v dráhovej cyklistike 2024.
13.01.2024
Kopecká opäť žiari na dráhe, na ME získala dva tituly za 19 minútAlžbeta Bačíková atakovala top 10.
13.01.2024
Slovenský cyklista Martin Chren.
12.01.2024
Bačíková napodobnila výsledok zo scratchu, Chren obsadil 16. miestoV kategórii omnium žien zvíťazila Nórka Anita Yvonne Stenbergová.
12.01.2024
11.01.2024
Zlato v scratchi vybojovala francúzska pretekárka, Bačíková na 16. miesteMartin Chren s Pavlom Rovderom nedokončil madison mužov a skončili na 16. pozícii.
11.01.2024
04.08.2023
Slovenka Bačíková sa v scratch umiestnila v tretej desiatke, vyhrala ValenteováNa pódiu ju doplnili reprezentantky Holandska a Nového Zélandu.
04.08.2023
24.02.2023
Bačíková s výborným výsledkom, v Jakarte atakovala top 5Slovenku čakajú už v nedeľu ďalšie preteky.
24.02.2023
Slovenský cyklista Martin Chren - ilustračná fotografia.
14.10.20222
Vo Francúzsku padol svetový rekord, Slovákom šampionát nevyšielVo Francúzsku sa konali MS v dráhovej cyklistike.
14.10.20222
Slovenská reprezentantka v dráhovej cyklistike Alžbeta Bačíková.
13.10.2022
Zlato na dráhe získala Talianka, Bačíková skončila pätnástaVo Francúzsku sa konajú MS v dráhovej cyklistike.
13.10.2022
15.08.2022
Bačíkovej to na ME nevyšlo. V omniu skončila poslednáZlato si vybojovala Talianka Rachele Barbieriová.
15.08.2022
12.08.2022
Bačíková bola vo finále posledná, na ME bojovali aj triatlonistkySúhrn piatkových výsledkov na ME v Mníchove 2022.