ŽRK Vardar Skopje

Hráči Tatrana Prešova oslavujú gól.
Ján Leško13.02.2023
Čupryna v izbe mrzol, v Bratislave čaroval Brazílčan. Prešov mal náročný programKolotoč zápasov Tatranu sa bude krútiť naďalej.
Tatran Prešov.
11.02.2023
Prešovčanom nevyšiel prvý polčas, v zápase SEHA ligy podľahli Vardaru SkopjePrvý zápas Prešovčania vyhrali, v tom druhom však ťahali za kratší koniec.
11.02.2023
Hádzanári Tatrana Prešov.
28.01.20231
Tatranu vyšiel vstup do SEHA ligy. Prvý raz doma zdolal Vardar SkopjePrešovčanov čaká odveta v piatok 10. februára.
28.01.20231
Ilustračná fotografia.
28.02.2022
Bielorusi neodohrajú zápas v LM, stopku má aj reprezentácia žienEHF naďalej sleduje situáciu na Ukrajine.
28.02.2022
Brankár Igor Čupryna je v Prešove spokojný.
13.12.2018
V Skopje hral Tatran päťdesiat minút vyrovnanú partiuVardar ušiel Prešovu za dve minúty až v samom závere.
13.12.2018
Miloslav Chmeliar. Majiteľ klubu s pohárom a skupinkou fanúšikov Tatrana.
02.02.20181
V Prešove hrá víťaz Ligy majstrovSobota ponúka v metropole Šariša ozajstný hádzanársky ťahák.
02.02.20181
Prešov vyhral v SEHA League nad Skopje 37:34
02.10.2013
Prešov vyhral v SEHA League nad Skopje 37:34Prešovčania si v neúplnej tabuľke SEHA League polepšili na 2. miesto.
02.10.2013
Hádzanári Tatrana remizovali s víťazom SEHA League
27.02.2013
Hádzanári Tatrana remizovali s víťazom SEHA LeagueTatran Prešov má po štrnástich zápasoch v SEHA League bilanciu 7 výhier - 2 remízy - 5 prehier a v tabuľke sa so ziskom 23 bodov posunul na 5. miesto.
27.02.2013
Prešov vyhral v SEHA League na pôde obhajcu
17.10.2012
Prešov vyhral v SEHA League na pôde obhajcuHádzanári Prešova majú po štyroch zápasoch v SEHA League bilanciu 3 výhry - 1 prehra.
17.10.2012
Hádzanári Prešova zdolali aj Vardar Skopje
21.03.2012
Hádzanári Prešova zdolali aj Vardar SkopjeÚradujúci slovenský šampión odohrá v základnej časti SEHA League ešte dva zápasy – v Belehrade s tímom CZ a doma s Metalurgom Skopje.