ŠK Termál Podhájska

Futbalisti ŠK Termál Podhájska.
Ivan Mriška10.03.20233
Smutné správy pokračujú. Z futbalovej mapy zmizne ďalší tradičný klubŠK Termál Podhájska do jarnej časti nenastúpi.
V susedskom derby Podhájska – Pozba triumfovali hostia. Zľava v bielom domáci Peter Černák, s číslom 44 skúsený Kamil Pavlatovský a v červenom Dmitrij Korman z Pozby.
Marián Dragúň08.11.2022
Za stavu 0:0 im inzultovali hráča. Museli prísť dohrať päť minút a prišli o všetkoV derby dostali za päť minút tri góly a v tabuľke klesli.
Najkratší zápas histórie? Tragikomédia futbalu, krútil hlavou prezident klubu
Ivan Mriška26.10.20221
Najkratší zápas histórie? Tragikomédia futbalu, krútil hlavou prezident klubuDomáci si prihrávali loptu a hostia sa prechádzali.
Futbalisti FC Veľký Kýr pripravili lídrovi z Podhájskej vôbec prvú prehru v súťaži.
Marián Dragúň11.04.2022
Líder premiérovo padol. Triumfovalo srdceBývalý ligista má futbalové dvojičky nielen doma, ale aj v mužstve.
Kevin Kele pred časom v drese Slovana Bratislava, v jarných odvetách bude bojovať o postup do IV. ligy vo farbách Podhájskej.
Marián Dragúň28.02.2022
Piatoligista získal hráča, ktorý dal za Slovan nie dávno gól mesiacaJesenný majster piatej ligy prichádza o post lídra cez zimnú prestávku.
V piatoligovom derby Pozba – Podhájska (0:0) sa hralo od podlahy. V bielom Marcel Bagala a Pozban Marián Sásik.
Marián Dragúň15.11.2021
Rozhodcu veľkého zápasu tajili do poslednej chvíle. Nakoniec prišla aj šéfka komisiePolovičnému majstrovi stačil u druhého aj bod.
V službách Pozby hýri na jeseň veľkou aktivitou 25-ročný odchovanec Kráľovského Chlmca Mário Szücs (11).
Marián Dragúň06.11.2021
Pred štyrmi rokmi tvorili jeden klub. Dnes proti sebe bojujú o postupPred zápasom graduje napätie.
Kanonier Peter Nagy bol ocenený na galavečere SFZ Grassroots futbalu 2018.
Marián Dragúň23.09.2021
Hosťovanie? Kúpme ho hneď. Strelec dal odvtedy už stovky gólovStrelcom patrí vždy najväčšia sláva a Peter Nagy strelil aj túto jeseň už 16 z 26 gólov lídra piatej ligy.