BKM Lučenec

Isaiah Cousins (Inter) a vpravo Nigel Deandre Allyn Scantlebury (Slávia) v zápase 3. kola Tipos SBL.
so 19:29
Inter prežíva rozprávkový štart. Nitre strelil najviac bodov za posledné obdobieV zápase hviezdili americkí legionári.
so 19:29
Basketbalisti Nitra Blue Wings.
25.09.2024
Nováčik z Nitry mal na dosah cenný skalp, Inter však otočil v záverečnej štvrtinePatrioti Levice uspeli na palubovke Komárna.
25.09.2024
Gojko Sudžum (Inter Bratislava), Jozef Vojtek (Slávia SPU Nitra) počas zápasu 29. kola Niké SBL v basketbale mužov Inter Bratislava - Slávia SPU Nitra.
Matej Hank20.09.2024
Syn trénera patril k najlepším v lige, z ďalšieho chcú oporu. Koho sledovať v Tipos SBL?Top 5 hráčov narodených po roku 2000, ktorých môže čakať prelomová sezóna.
Slovenská basketbalová reprezentácia žien.
16.09.2024
Reprezentačné tímy v basketbale majú nového sponzora, jeho názov ponesú aj najvyššie súťažePartnerstvo je na najbližšie dve sezóny.
16.09.2024
Momentka zo zápasu Patrioti Levice - BKM Lučenec.
20.04.2024
Patrioti z Levíc otočili zápas s Lučencom, Svit si výhrou o bod vynútil štvrtý zápasPatrioti Levice sú prvý postupujúci do štvrťfinále.
20.04.2024
Daishon Smith.
17.04.2024
Inter v zápase stupňoval svoje tempo, vyvrcholilo to debaklom v štvrtej štvrtineDomáci basketbalisti tak vyrovnali sériu s Prievidzou na 1:1.
17.04.2024
Momentka z prvého štvrťfinále Niké SBL medzi Patrioti Levice - BKM Lučenec.
12.04.2024
Levice pôsobili dominantne. V úvode play-off vyškolili LučenecDomáci strelili viac ako sto bodov.
12.04.2024
Robert Paul Howard (vľavo) a Filip Rákai v zápase 36. kola Niké SBL Patrioti Levice - BKM Lučenec.
06.04.2024
Základnú časť SBL ovládli Levice. Pozrite si štvrťfinálové dvojice play-offDo bojov o titul nepostúpila iba Nitra. Aký je program play-off Niké SBL?
06.04.2024
Aula Maarufu Sumbry Li (Svit).
13.03.2024
Basketbalisti Svitu si poradili s Lučencom, v šlágri kola triumfovala PrievidzaZápas v Nitre sa nedohral pre technické problémy.
13.03.2024
Basketbalisti Patrioti Levice.
09.03.2024
Levice vyhrali na palubovke Handlovej, Lučenec ukončil sériu prehierPozrite si výsledky 30. kola Niké SBL.