Brankár Samuel Hlavaj a Mislav Rosandič v zápase Slovensko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2023. (Autor: TASR)
Sportnet|18. máj 2023 o 20:00 (aktualizované 18. máj 2023 o 21:40)

Slovenskí reprezentanti odohrali štvrtý zápas na MS v hokeji 2023 proti Švajčiarsku. Pozrite si góly.

RIGA. Slovenskí hokejisti dnes odohrali svoj štvrtý zápas na MS v hokeji 2023 proti Švajčiarsku. Stretnutie hostí Riga Arena v lotyšskom hlavnom meste.

Skóre otvorili Švajčiari. V 11. minúte sa presadil po kombinácii hráčov z NHL Jonas Siegenthaler, ktorému asistovali Denis Malgin a Nico Hischier.

Na 2:0 pre favorita zvyšoval Nino Niederreiter. Tento stav vydržal iba 21 sekúnd, keď Slovákov vrátil do zápasu Andrej Kudrna. Švajčiari inkasovali vôbec prvýkrát na šampionáte.

Tesne pred druhou prestávkou dokázalo Slovensko vyrovnať. Presadil sa Pavol Regenda, asistenciu si pripísali Oliver Okuliar a Samuel Kňažko.

Švajčiari sa opäť ujali vedenia, keď sa puk odrazil od rukavíc slovenského hráča. Presný zásah pripísali na konto Christiana Martiho.

Pozrite si góly zápasu Slovensko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2023.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Pozrite si góly zápasu Slovensko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2023