4 - 1
3:0, 0:1, 1:0
Nórsko na MS v hokeji 2023
Nórsko

Marek Hrivík sa so spoluhráčmi teší po strelenom góle v zápase Slovensko - Nórsko na MS v hokeji 2023. (Autor: TASR)
Sportnet|23. máj 2023 o 11:40 (aktualizované 23. máj 2023 o 13:55)

Slovenskí reprezentanti hrali siedmy zápas na MS v hokeji 2023 proti Nórsku. Pozrite si všetky góly.

RIGA. Slovenskí hokejisti dnes hrali svoj siedmy zápas na MS v hokeji 2023 proti Nórsku. Stretnutie hostila Riga Arena v lotyšskom hlavnom meste.

Slováci sa dostali do vedenia už v 4. minúte, keď sa presadil kapitán Marek Hrivík po skvelej prihrávke Richarda Pánika. Bod za asistenciu si pripísal aj Pavol Regenda.

Na 2:0 zvýšil v 8. minúte Peter Cehlárik, ktorému asistovali obrancovia Mislav Rosandič a Samuel Kňažko. V 16. minúte sa presadil aj Róbert Lantoši, ktorému prihrával Fantišek Gajdoš.

Nórski hokejisti sa dočkázali presadiť v druhej tretine, na 1:3 znížil Markus Vikingstad. Slováci však výhru udržali a v závere pridal poistku do prázdnej bránky Richard Pánik.

Pozrite si góly zápasu Slovensko - Nórsko na MS v hokeji 2023.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Pozrite si góly zápasu Slovensko - Nórsko na MS v hokeji 2023