Pokus o kop do hlavy.
Pokus o kop do hlavy. (Autor: futbalnet)
Ivan Mriška|9. okt 2022 o 22:11

Za skrat bol vylúčený.

DRAVCE. Štyri červené karty, pokus o inzultáciu rozhodcu či ostré výmeny názorov.

Zápas ôsmej ligy Podtatranského futbalového zväzu Dravce – Spišské Bystré mal nervózny priebeh.

Ku priam šialenému momentu došlo v 90. minúte, keď domáci brankár Ján Tkáč udrel protihráča do tváre a pokúšal sa o kung-fu kop do hlavy.

Reagoval tak na stret s útočníkom hostí a nešetrnom zákroku na neho.

Spišské Bystré si z Draviec odviezli výhru 3:1. Domáci dohrávali ôsmi, keď najskôr v 72. minúte uvidel červenú kartu za udretie súpera do oblasti tváre Jakub Breja.

Za urážku rozhodcu a udretie súpera mimo hracej plochy sa v 75. minúte porúčal pod sprchy Dávid Moskvik, v 90. minúte uvidel červenú spomínaný brankár Ján Tkáč.

Z hostí bol vylúčený po dvoch žltých Peter Fajtl. Dravce sú aktuálne na šiestom mieste, Spišské Bystré sú štvrté.