Nedeľa, 28. február, 2021Meniny má Zlatica

Športový víkend na východe - servis výsledkov a faktov

Ilustračné. (Autor: archív)
Róbert Bejda, Martin Belej|Publikované 10. nov 2018 o 15:49

Ako dopadli zápasy a podujatia v jednotlivých športoch.

Prehľad domácich športových výsledkov súťaží, klubov a jednotlivcov z východného Slovenska počas víkendu 10. a 11. novembra 2018.

Nedeľa 11. novembra

Futbal

Fortuna liga, 15. kolo

MFK Zemplín Michalovce – Spartak Trnava 1:0 (1:0), 20. Vaščák

MFK Zemplín Michalovce - FC Spartak Trnava: fotogaléria

12.11.2018

3. liga Východ, 17. kolo

Stropkov – Maria Huta 5:0 (1:0), 66. a 89. Poľák, 23. F. Varga (11 m), 49. Čurlík, 82. Jaselský

Svidník – Prešov B 3:0 (2:0), 26. Ľalík, 30. M. Matkobiš, 84. Paňko

Snina – Giraltovce 2:2 (2:0), 15. a 42. Skvašík – 50. a 56. Kuriplach

Krompachy – Bardejovská Nová Ves 5:2 (2:0), 71. a 90. Stropkay, 11. Jochman, 22. Šomšák, 90. Uhrín – 67. a 74. (z 11 m) Š. Stachura

4. liga Sever, 17. kolo

Poprad B – Svit 5:0 (3:0), 26., 47. a 76. Gallovič, 27. Ujčík, 36. Mičko

Ľubotice – Medzilaborce 1:0 (1:0), 29. M. Hudák

Záhradné – Fintice 1:0 (0:0), 57. Gomulec

Soľ – Zámutov 1:0 (0:0), 89. J. Dvorjak

Gerlachov – Sabinov 2:1 (2:1), 6. Šimco, 16. Havrila – 3. D. Bašista

Kračúnovce – Ptičie 4:0 (2:0), 12. Šima, 20. Peržel, 64, Lechman,, 87. D. Lukáč (11 m)

Raslavice – St. Ľubovňa 2:1 (1:1), 35. P. Kozák, 61, Guman (11 m) – 8. Ševčovič

Sp. Podhradie – Nižný Hrušov 8:0 (3:0), 23. (11 m) , 75. a 79. Ferenc ,12. a 28. Vandraško, 52. Komara (11 m), 57. Kacvinský, 85. Slejzák

4. liga Juh, 17. kolo

Geča – Petrovce n/Laborcom 2:0 (1:0), 2. Buzoga, 73. Z. Majoroš

Čičarovce – Rudňany 1:1 (1:1), 34. Pásztor – 17. Zelnický

Topoľany – Kechnec 1:0 (0:0), 61. Lörinc

Kalša – Slávia TU Košice 0:0

Strážske – Sobrance 1:2 (0:1), 70. Forgáč – 15. Hreško, 65. Repliuk

Sokoľany – Veľké Kapušany 0:2 (0:1), 19. a 90. Berta

Medzev – Čaňa 3:2 (1:1), 35. a 82. G. Majoroš, 90. Ribár – 5. a 88. Steininger

Hokej

St. Nicolaus 1. liga, dohrávka 6. kola

Nové Zámky B – Humenné 0:15 (0:7, 0:6, 0:2), 3. Vrábeľ (Krajňák, Markuš), 4. Bylina (Solomončak, M. Baláž), 5 Fedorko (Babynec), 8. Babynec, 13. Bylina (Solomončak, M. Baláž), 17. Majerník (Kamenický, Šiňanský), 20. Vrábeľ (Krajňák, Markuš), 24. Vrábeľ (Markuš), 28. Krajňák (Ondrej), 32. Vaško (Babynec), 34. Majerník (Kamenický), 38. Vrábeľ (Markuš, Mačkovič), 40. Buraľ, 50. Fedorko (Vaško, Cibák), 57. Fedorko (Michalčin, Babynec). Rozhodovali: Píšťanský - Beniač, Jedlička, vylúčení: 2:2, presilovky 0:2, oslabenia 0:0, 28 divákov.

17. kolo

Topoľčany – Prešov 6:0 (1:0, 2:0, 3:0), 3. Uhnák, 38. Kováčik (Kalináč, Kluka), 40. Kalináč (Bečka, Podstavek), 45. Podstavek (Tábi, Král), 51. Bečka (Šťastný), 54. Bečka (Dvonč). Rozhodovali: Purgat - Michna, Kovalík, vylúčení: 3:3 na 2 min., navyše Magdolen (Prešov) na 5 min+DKZ za bodnutie, presilovky: 2:0, oslabenia: 1:0.

Michalovce - Skalica 6:2 (1:0, 2:1, 3:1), 10. Róth (Safaralejev, Hopkovič), 28. Cútt (Valečko, Banovský), 30. Hamráček (Chalupa, Novický), 48. Linet (Róth), 55. Róth (Linet, Cútt), 57. Novický (Chalupa, Hamráček) - 36. Jaša (Trávniček, Jurák), 57. Štumpf (Jurák). Rozhodovali: Korba – Homola, Jobbágy, vylúčení 3:6 na 2 minúty, presilovky 1:1, oslabenia 1:0.

Volejbal

Extraliga mužov, 9. kolo

Spartak UJS Komárno – VK Mirad PU Prešov 3:1 (-15, 17, 21, 23)

Hralo sa 94 minút, rozhodovali Viktoríni-Lisá a Heitlinger.

Hádzaná

MOL liga žien, 9. kolo

ŠŠK Prešov – Slovan Duslo Šaľa 23:29 (13:15)

Najviac gólov: Dvorščáková 5, Šutranová 5, Klučková 4/1 – Pócsíková 6, Némethová 5, Takáčová 5. Sedemmetrové hody: 1/1 – 1/1. Vylúčenie: 3:4. Rozhodovali Cipov, Klus, 180 divákov.

Sobota 10. novembra

Hokej

Turnaj štyroch krajín hráčov do 18 rokov, Michalovce:

Slovensko "18" Bielorusko "18" 1:5 (0:1, 0:3, 1:1)

II. hokejová liga Východ, 7. kolo:

MHK Kežmarok - HK Bardejov 4:9 (1:1, 2:4, 1:4)

HKM Rimavská Sobota - HC Rebellion Gelnica 8:6 (5:2, 3:1, 0:3)

HK Sabinov - HK 58 Sanok 6:5 (2:1, 2:2, 2:2)

Futbal

II. liga, 17. kolo:

FC Lokomotíva Košice - FK Dubnica nad Váhom 1:1 (0:0)

Góly: 85. Ľ. Korijkov - 90. Štefánek, 300 divákov

FK Poprad - MFK Dukla Banská Bystrica 2:1 (0:0)

Góly: 74. a 84. Šesták - 61. Willwéber, 590 divákov

III. liga Východ, 17.kolo:

FC Košice - FK Humenné 3:0 (2:0)

MFK Vranov nad Topľou - FK NOVES Spišská Nová Ves 3:0 (2:0)

OŠFK Šarišské Michaľany - TJ Veľké Revištia 0:0

IV. liga Juh, 17. kolo:

FK Krásnohorské Podhradie - OŠK Pavlovce nad Uhom 2:2 (0:1)

Volejbal

Extraliga žien, 7. kolo:

KV MŠK Oktan Kežmarok - Volley project UKF Nitra 2:3 (-21, -20, 15, 22, -13)

rozhodovali: Niklová, Poláčiková

VK Prešov - VK Nové Mesto nad Váhom 3:1 (14, -20, 24, 16)

rozhodovali: H”ger, Smolko

Extraliga mužov, 9. kolo:

VKP Bystrina SPU Nitra - VKM Stará Ľubovňa 3:0 (20, 12, 17)

rozhodovali: Holčík, Vaško

VK KDS Šport Košice - VK Prievidza 0:3 (-17, -26, -19)

rozhodovali: Porvazník, Mokrý

Hádzaná

Liga majstrov, C-skupina, 7. kolo:

Tatran Prešov (SR) - Besiktas Mogaz Istanbul (Tur.) 27:23 (18:11)

MOL liga, 9. kolo:

HC Zlín - Iuventa Michalovce 22:30 (8:14)

Najviac gólov: Ševčíková 10, Polomíková 3, Gajdošíková 2 Fiľková-Trehubovová 10, Trúnková 5, Wollingerová 4/1. Rozhodovali: Bubeníček, Petruška, 7 m hody: 3/0 3/2, vylúčené: 3:3

Basketbal

Extraliga mužov, 9. kolo:

BKM Lučenec - Iskra Svit 88:92 (47:44)

Extraliga žien, 7. kolo:

BAM Poprad - BK Slovan Bratislava 77:58 (37:28)

Súvisiace články